Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy hónapja vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hónapja vettem be Postinort, akkor hat ha még egyet beveszek most?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2009. okt. 22. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Postinort te nem tudom honnan szedtél szerintem nincs már, de tuti kinyírja a hormonrendszered, ha most beveszed, hivatalosan csak fél évente ajánlott bevenni belőlük egyet, de ha kell persze vedd be.
2009. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
óó nyugodtan akár hetente is.
2009. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, te fogamzásgátló helyett szeded??? A védelem 1x-i alkalomra elég. Több menetre nincs hatással. Ha ma egyet beveszel és holnap is bibi van, a holnapi teherbe eséstől már nem véd meg, 2naponta meg nem lehet bekapkodni. 1 ciklusban 1x használható, egyébként évi 1-2 alkalomnál többször nem ajánlatos!!!
2009. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

A Postinor egy őskövület, nem értem, hogy írhatták fel.. bár elképzelhető, hogy ez a régi fajta modern változata, nem tudom.

Ezekről a tablettákról azt kell tudni, hogy úgy megkavarja a hormonrendszered, hogy örülhetsz, ha egyáltalán megjön. Én pár éve kényszerültem Rigesoftot bevenni, egy teljes évembe került, mire normálisan visszaállt a menstruációm... az enyémet úgy kellett szedni, hogy a dobozban 2 db tabletta volt, az egyiket bevettem, majd a következő szemet 24 órával később kellett bevenni, nem egy hónappal...:S nem tudom, ez miféle gyógyszer lehet, hogy van leírva a tájékoztatóban? az orvos nem magyaráta el? ami a másik, hogy ez a gyógyszer nem fogamzásgátló módszer, ahogy a nevében is benne van, vészhelyzetekre való, kb 100 évente egyszer...

2009. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem használom fogamzásgátlóként, csak ez alkalommal igy jött össze.. És nem is lesz több menet, vagy mi.Igazán szükségem van egy normális válaszra.Köszönöm
2009. okt. 22. 15:34
 6/6 anonim válasza:
Az előttem szólók nagyon eltúlozzák. Nálunk nincs betiltva, vény nélkül kapható a gyógyszertárban (épp a múlt héten vettem), kicsit tényleg összezavarja a menzeszedet, de ez is egyénenként változó. De az igaz, hogy félévente csak egyet ajánlatos bevenni, mivel nagy adag hormon. De van aki havonta is beveszi. Érdemes lenne inkább egy orvost megkérdezned, hogy egy hónap után beveheted e még egyszer.
2010. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!