Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy csomó ismerősömnek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó ismerősömnek volt terhességmegszakítása, miért mentek bele mindenbe?

Figyelt kérdés
Lányok,egy csomó ismerősömnek volt terhességmegszakítása és zömében még 18 alatt.Ti nem féltek mikor tapasztalatlanul 12-16 éves kor közt belevágtok a szexbe?Nekem egy ismerősöm se mondta hogy ez olyan nagyon jó élmény lett volna,miért nem vártok kicsit tovább?A 18+ barátotok bead nektek minden hülyeséget előtte,rosszabb esetben még hazudik is a ti károtokra és ha esetleg megvan a baj,csak a fejét fogja,vagy közli hogy ez már a ti bajotok,nem kevés az ilyen...Miért hagyjátok magatokat kihasználni tapasztalatlanul?Nos?
2009. okt. 22. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
idióta kérdés. mindenbe amit előtte nem tapasztalsz, tapasztalatlanul kezdessz bele nem? hogyan máshogy lehetne újat kezdeni? ha egy lány hagyja magát rábeszélni olyasmire ami veszélybe sodorhatja akkor a helyzet egyértelmű. helyes ítélőképesség nélkül ritkán lehet logikus választ adni. amúgy meg mi lenne ha az ismerőseidet kérdeznéd erről? nem lenne tán jobb?
2009. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Na persze. Mintha nem lehetne sok mindenre még AZELŐTT felkészülni, hogy az embert baleset érné. Ilyen alapon előbb minimum egyszer el kellene mindenkit csapnia a zebrán egy autónak, hogy megtanulja, mi a különbség a piros és a zöld lámpa között... Akkor majd tapasztalatot szerez, mi?


Nem vagyunk állatok, hogy minden tapasztalatot és tudást a mi életünkben elölről kellene megszerezni. Az emberi kultúra és tudás egymásra épül, nem kell minden nemzedéknek a tűz feltalálásától újrakezdeni. lehetnek tanulni, okulni az elődeinktől, a szüleinktől, a felvilágosító és tudományos cikkekből, könyvekből. Ja, hogy ehhez tudni kéne olvasni meg szöveget értelmezni...?


Amúgy szerintem azért, mert összekeverik a szerelmet, a szexet és az elfogadás utáni vágyat. Ráadásul mellette hihetetlen módon tájékozatlanok a szexualitás és a fogamzásgátlás terén, maximum a Bravo magazin szintéig jutnak el az első szexuális kapcsolatuk idejére (15 év körül). A 15 éves kiscsaj először is abban a téveszmében él, hogy "eljött az ideje" az első szexnek, és hogy ő erre már érett. Másodszor azt is elhiszi, hogy ő az utolsó szűz az osztályban, és ha ezen a "szégyenen" sürgősen nem változtat, akkor az életének nincs többé értelme. Harmadszor meg mondent elhisz a pasijának, aki a legtöbb esetben csak szexet akar tőle, semmi mást.


Túl kevés az olyan felelős fiú, aki képes kivárni, amíg a barátnője megkívánja vele a szexet, aki szerelemből akar lefeküdni, nem a haverok vagy a kíváncsiság, esetleg a divat nyomására, és még kevesebb az olyan fiú, aki gondot fordít a barátnője megfelelő védelmére.


Én a szexet éppúgy minimum életkorhoz és jogoítványhoz kötném, mint az autóvezetést. Elvégre itt is életekkel játszunk, és jópár (magzati) élet meg is szakad a felelőtlen emberek miatt... Tényleg megér ennyit egy orgazmus??

2009. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
aki hülye és nem védekezik, az meg is érdemli. aki pedig fel bírja fogja hogy védekezni kell különben terhes lesz, az szexeljen nyugodtan.
2009. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
13:58 jól fogalmaztál.Reméltem hogy egy olyan korú lány is ír esetleg akikre a kérdés vonatkozott.Úgy látszik ők most a barátjukkal szexelnek.:D Amúgy a korhoz kötés dolog jó ötlet és ugye van is ilyen,csak ez a 14.életév édeskevés sajnos.Az lenne az igazi ha 18 fölötti és 18 alatti vegyes büntethető legyen.Vagy minimum 16.20-21 évesen egy 16 alatti lánnyal hetyegni az már elítélendő.
2009. okt. 22. 15:55
 5/16 anonim ***** válasza:

15:55 hehehe! na igen, ez is olyan szép utópisztikus világ, mint Marx világa.

Most is meg van ugye szabva, hogy 14 év alatt nem lehet, mégse törődik ezzel senki. kufircolnak össze-vissza. meg ki a fene felügyelné ezt, hogy lefeküdt-e már valakivel 18 alatt? most se törődik vele a kutya sem, sajnos. ez nem lenne megoldás.

egyszerű a dolog. ha már lefekszik valakivel, védekezzen és a szülőnek kötelessége felvilágosítani a gyereket arról, hogy ez kell, és milyen veszélyekkel jár a sex. mert garantálom a legtöbb tizenéves csak végig vihogja a felvilágosításokat az álatlánosban, és dunsztjuk sincs, miféle betegségeket lehet elkapni. semmi félelem nincs bennük, mert nem tudnak a veszélyekről.

Jah, orgazmus? Mi a fene az? Neked már volt? Szűz vagy még? De ciki! Hú, és olyan jó? Mindenki erről beszél, én is kipróbálom, mert még nem volt.

Aztán nagyot koppannank, mert sehol az orgazmus, helyette van más és egy gügyögő baba, aki kettévágja az életüket. ismerek is egy lányt, akinek a jelenlegi barátjának az exe 13 évesen lett terhes és nem vetette el. most meg megy a huzavona, hogy kié legyen a gyerek, mert az apja nevelné szívesen a mostani barátnőjével, de az a kis pics@ köti az ebet a karóhoz, hogy nem adja, csak hogy magához láncolja az exet. szánalom

21/L

2009. okt. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nos. Itt jön az általánosítás. Nem mindegy 18 év alatti ilyen mint amillyenk te leírod őket. Én is 16 évesen kezdtem a szexet és NEM felelőtlenül. Ismétlem, VÉDEKEZTÜNK/VÉDEKEZÜNK még most is.

Akinek a terhességmegszakításra volt szüksége azzal nem kell foglalkozni mert az világ életében olyan idióta volt és olyan is marad. Ha 1 esetből nem tanul, 3ból sem fog.

2009. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok. most vagyok 7 éves. És még annyit fűznék hozzá, hogy nekem normális barátom van aki nem csap be és ha baj lenne akkor sem hagyna ott. még nem volt részem megszakításban, de nem is akarom és mivel figyelek a védekezésre és a barátom is ezért szerintem kicsi lesz az esélye h valaha is legyen.
2009. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
lol :DDD nem 7 éves hanem 17 :)
2009. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen vesztettem el a szüzességem, szerelemből. A barátommal előtte sokáig voltunk együtt, és még most is együtt vagyunk. Nagyon szeretem, ő is engem, ő is annyi idős, mint én.

Ne szidjatok, ne pontozzatok le, mert megtettem. Én nem bántam meg. Nagyon jó élmény volt.

Mi védekeztünk, soha nem volt gond, de van jónéhány ismerősöm, aki még annyi idős se volt, mint én, amikor elvesztette. (11!!! éves lány egy házibuliban, részegen pl... azóta 2 abortusza volt). Az ilyeneket sosem értettem.

Szóval én csak azt akartam mondani, hogy nem minden 12-16 éves lány ilyen, de a többség igen, sajnos. Szerintem nem lehet mit csinálni, mindenkinek magánügye mikor adja oda valakinek, és mindig lesznek olyanok, akik megbánják.

2009. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen kezdtem, és nem azért, mert a barátom siettette volna a dolgot, egyszerűen SZERELMES voltam.

Szvsz vannak, akik még 18 évesen sem érettek rá, mások meg már 15 évesen igen. Tehát ha valaki 15-6 évesen kezdi, azt sem kell elítélni.:) Jelzem, egyszer sem estem teherbe.

2009. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!