Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves srác vagyok, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves srác vagyok, és szeretnék óvszert venni. Szerintetek kiadják már egy 15 évesnek? Hol lehet óvszert venni, és milyen fajtát vegyek, ami nem szakad el 5 perc alatt? "

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy kiadják :D Még örülnek is hogy óvszerrel csináljátok.. xD Amúgy mindenhol lehet kapni :) Csak ne patikában vedd mert ott 2-3x olyan drága.
2013. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyik sem fog elszakadni, kicsi rá az esély :) dmben vagy tesco, instersparban meg tudod venni. Lifestyle skin sztem a legjobb :) (fekete lifestyle)
2013. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az óvszer sosem szakad el.. csak akkor, ha valaki nem tudja normálisan használni.. ( vannak egyesek, akik a dobozon lévő útmutatót sem tudják elolvasni ).. gyakorlatilag mindegy milyen óvszert veszel, kb. 500 - 2000/2500 Ft találsz. Kiadni meg kiadják...
2013. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos hallottál már a Durex márkáról..én olyat vennék mert az neves... És nem is szakad el...feltudtam húzni a kezemre és úgy sem szakadt el :D
2013. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na és hogy kell a péniszre tenni?
2013. júl. 29. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A google a barátod...de ha ennyit sem tudsz akkor hogy akarsz szexelni??? -.-
2013. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Minden óvszernél van leírás!

Egyébként azt hallottam érdemes olyat keresni,amire rá van írva,hogy "laboratóriumilag tesztelt", mert így ellenőrizve van,hogy nem szakad ki. Ettől függetlenül tényleg teljesen mindegy,hogy melyiket veszed és tutira kiadják

2013. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Durexet ne. Az a legszarabb. A lifestyle jo, olyat vegyel. Van a dobozban hasznalati utmutato.
2013. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!