Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elsősorban gyermekes anyukák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikoletta 23 kérdése:

Elsősorban gyermekes anyukák válaszolnátok?

Figyelt kérdés

két kisgyermekem van.Már nem szeretnék több babát vállalni.Spirál,tabletta,elkötés...?

Írnátok döntésetekről,melyiket és miért választottátok?


2013. júl. 29. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok anyuka, de elmondom amit tudok erről. Spirál lenne a legjobb megoldás. Az elkötés az egyszerűen nem természetes folyamat, valamint ha 23 vagy, szerintem nem is csinálják meg. Tabletta lenne még a jó megoldás, viszont nem szedheted egész életedben..
2013. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

spirál mellett lettem terhes, aminél majdnem ott maradtam

azóta nem használtam semmit, csak ismerem magam

a lekötéshez írásos beleegyezés kell,

2013. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyik ismerősöm két gyerek után harmincegynehány évesen injekciókat kapott bizonyos időközönként.
2013. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és pesszi+pharmatex?
2013. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 poiu ***** válasza:
19%
Apuka vagyok. Ritmus! Ha szabályos nálad, működik.
2013. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 poiu ***** válasza:
0%

Pl: [link]


A lényeg az, hogy van egy hét, na jó, legyen 10 nap egy hónapban, amikor teherbe eshetsz. Ilyenkor mást kell csinálni. A más pedig kifejezetten izgalmas...

2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem ilyen egyszerű.. ha a nő fogékonyabb a terhességre, akkor könnyen teherbeeshet..
2013. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Eddig gyógyszert szedtem, de most le szeretném tenni és óvszert fogunk használni. Mi sem tervezünk több gyereket. De elköttetni nem szeretném magam, mert még ki tudja mit hoz az élet, lehet most így érzem, de lehet 3 év múlva nem így fogom. A spirál meg a pesszárium nekem nem szimpatikusak. Nem is használnék soha.
2013. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én se nyomnék magamba semmit.. csak egy alternatíva volt..


Amúgy én megszakitás+naptármódszerrel csinálom. 2éve nem lettem terhes.

2013. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Azért a megszakítás mint tudjuk nem védekezés. És a naptármódszer sem száz százalék, ugyanis ritka esetekben lehet máskor is peteérés.

Szóval ha valaki tényleg nem akar tutira gyereket, akkor azért ne ezt alkalmazza, amit te!

Mert lehet meglepődsz majd egyszer, mikor előváladékban lesz sperma, mikor együtt vagytok és máskor lesz peteérésed és majd boldog szülők lesztek.:)

2013. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!