Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok a fogamzasgatlas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a fogamzasgatlasrol 16 eves korban?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es a baratommal mar lassan egy eve vagyunk egyutt es nemreg lefekudtunk. Ovszerrel vedekeztunk. Volt egy kis baleset, maris az elso alkalommal de mar vettem be 72 oras tablettat. Anyukammal beszeltem errol es o fogamzasgatlot ajanlott, de a baratom azt mondta hogy nem annyira szeretne hogy szedjek mert hogy meg fiatal vagyok. De en nem szeretnem hogy eloforduljon meg egy ilyen baleset. A fogamzasgatlot biztosangosabbra tartom. Mi a velemenyetek? :)

2013. júl. 30. 10:24
 1/8 anonim válasza:
21%
Én is 16 évesen kezdem el használni, szerintem teljesen normális :)
2013. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem túl jó a testnek. Egyik barátnőm furán reagált rá, depressziós lett, és tulajdonképpen a gyógyszer miatt lett vége a kapcsolatának. De ez is ritka!! De anyukáddal menj el orvoshoz, ésminden eldől. :)
2013. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ivilicious ***** válasza:
31%
én is 16 évesen kezdtem az elsőt , nuvaring hüvelygyűrűs fogamzásgátlót használtam. aztán szakítottunk 5 év után, kihagytam 1 évet,és msot gyógyszer..
2013. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

A doki majd megmondja, hogy te szedhetsz-e már 16 évesen fogamzásgátlót vagy sem.


Mellesleg 72 órás után mit aggódsz? Annál jobban semmi sem vágja agyon a hormonháztartásod, szóval kb. már tök mindegy neked...

2013. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de a baratom azt mondta hogy nem annyira szeretne hogy szedjek"


A barátodnak IGAZA van, ugyanakkor az ő kezében van a megoldás kulcsa is.

RENDES, ELŐÍRÁSSZERŰ használat esetén NINCS baleset az óvszerrel.

Az lenne a legjobb neked, ha megtanulná normálisan használni!

2013. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megfelelően kell használni az óvszert. Én ilyen idős korban nem tartom szerencsésnek a tablettát. Bár még mindig inkább az, mint hetente esemény utáni, vagy abortusz.

15 éves korom óta használok óvszert (lassan 23 vagyok), sosem szakadt ki.

2013. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, majd ő eldönti, hogy szedheted-e. Két 16 éves között is van ám különbség, ezért nem lehet erre a kérdésre normálisan válaszolni.

Én például 9 éves korom óta menstruáltam, nekem nem volt korai. De akinek 14 évesen jön meg, annak nagyon korai még, hiszen a méhe is még bőven fejlődésben van!

2013. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is 16 éves vagyok, barátommal már több mint 1 éve együtt vagyunk, én is nemrég voltam nőgyógyásznál, egyáltalán nem csodálkoznak már hogy 16évesként gyógyszert szeretnénk.. megvizsgált, elküldött laborba, és mivel mindent rendbe talált felírta a nuvaringet :)
2013. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!