Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS juliusban 8x létesitettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS juliusban 8x létesitettem szexuális kapcsolatot óvszer használatával, illetve tegnap óvszer nélkül nem élvezett belém de olvastam, hogy az előváladék is tartalmazhat megtermékenyitő anyagot?

Figyelt kérdés
Illetve védekezés mellett is eshetek teherbe. 12 kezdödne a ciklusom szóval a legtermékenyebb fázisban vagyok. Lehetek terhes?
2013. aug. 3. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki szexel, az lehet terhes, ezt tessék tudomásul venni. Óvszerrel kicsi az esélye, megszakítással nagyobb. A megszakítás nem védekezés, hanem orosz rulett.
2013. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, lehetsz terhes.
2013. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy úgy fogtok hozzá szexelni, hogy utána olyan kérdések merülnek föl, amik megválaszolásra szorulnak. -_-
2013. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megnyugodtam!!!
2013. aug. 3. 16:25
 5/8 anonim válasza:
Esetleg ha ennyire bizonytalan vagy a tegnapi miatt akkor minden félelmedet kizárva még vehetsz esemény utáni tablettát!
2013. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kicsi az esélye, de előfordult már a történelemben, hogy így fogant meg egy pici baba.:-) menj orvoshoz és kérj tablettát. Ha nem, vàrd meg, megjön e a menzeszed. Drukkolok, hogy ne legyen baba, de sajnos 100%-ban senki nem tud megnyugtatni:-)
2013. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!!
2013. aug. 4. 15:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma megjött a menstruaciom!:)
2013. aug. 8. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!