Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az baj ha recés, gyűrött a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha recés, gyűrött a gumi?

Figyelt kérdés
Nemhinném,hogy nagy lenne mert még szorít is a végénél a gumi..csak miután felhúzom gyűrött de rendesen rajta van a péniszemen és nem csúszkál .ez baj? és mitől lehet? rosszul csinálok valamit?
2013. aug. 7. 15:44
1 2
 1/11 Bummer ***** válasza:
Nagy az óvszer hosszra.
2013. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne egy guminak csúszkálnia?
2013. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De csak addig görgetem le ameddig kell.

Nem hinném,hogy van olyan gumi ami nem lenne hosszú.

15-16 cm péniszem van

2013. aug. 7. 15:46
 4/11 Bummer ***** válasza:
Melyiket használod?
2013. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne tekerd le annyira. Nálam is volt már olyan közbe, hogy picit lejjebb mentem (a férfiasságom) ezért picit lecsúszott a gumi, de nem lett belőle baj. Azért oda kell figyelni rá. Úgyis a fiúnak mindig van egy egy pillanat mikor lecsekkolhatod, hogy minden rendbe van-e vele. Például pózok váltásánál lepillanthatsz hogy minden okés-e.
2013. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lifestyle
2013. aug. 7. 15:47
 7/11 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy letekerem kb. amennyire kell és utána felcsúszik a bőr és szerintem attól lesz recés =(
2013. aug. 7. 15:48
 8/11 Bummer ***** válasza:
Mozgás közben bőrrel mozog a gumi, de mikor felhúzod merev állapotban akkor rá kell simuljon.
2013. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de az óvszernek a vége szoros. ezért nem értem ,hogy nagy nem lehet de gyűrött..
2013. aug. 7. 15:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor úgy húzd fel a gumit, hogy nem húzod le a bőrt a pélón.
2013. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!