Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj lehet? Eddig meg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet? Eddig meg nem szedtem fogamzasgatlot. A velgyn-t írta fel a doktor. A menstruaciom elso napjan kezdtem el szedni, utasítasa szerint.

Figyelt kérdés

. Miutan elmult a verzes kb 2 hetig meg barna folyasom volt. Most fogyott el az elso level. De amikor a feher placebo tablettakat vettem be, nem jelentkezett verzes.


miert???

19/L



2013. aug. 7. 18:52
 1/4 anonim válasza:
Fordulj az orvosodhoz. Nem mindig sikerül elsőre eltalálniuk a megfelelő fogamzásgátlót. Viszont ha nem volt erős a vérzés, és nem tartott sokáig, nem biztos, hogy gond. Nekem is két hónap kellett, hogy ráálljon a szervezetem, és rendesen működjön a ciklusom.
2013. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hívd fel, Ő majd elmondja hogy mi a baj. Amúgy én is ezt a gyógyszert szedtem, de csak egy hétig, mert annyira rosszul lettem tőle 2 nap után hogy enni nem bírtam, mindentől hányingerem volt és abbahagytam. Nekem sem jött meg, pedig meg kellett volna. Igaz az én esetem más. Hívd fel a dokit, lehet hogy tényleg csak idő kell hogy ráálljon a szervezeted.
2013. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszonom valaszotokat!

a pattanasaim is ennek koszonhetem vajon? elotte viszonylag szep volt az arcom, de most mindig kijon egy-egy.. minden nap arra ebredek,hogy uj pattanasom lett.

2013. aug. 8. 15:10
 4/4 anonim válasza:
Simán lehet, ezek a bogyók rengeteg hormont tartalmaznak. Számomra a legkellemetlenebb az, hogy izzadok tőle mint a ló. Nem voltam egy izzadós tipus, de amióta szedem (Logest, nem tudom, van-e Magyarországon is), az arcomról szó szerint folyik az izzadság... :(
2013. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!