Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes attól független...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes attól függetlenül, hogy megjött?

Figyelt kérdés
7 napot késett a menstruációm, aztán megjött, de 1 napig volt meg majd elmúlt. Pár napja nagyon viszket a mellem, mellbimbóm, meg 1-2 alkalommal voltam mostanában rosszul is. De akkor ha terhes lennék 1 napra se jön meg,nem?
2013. aug. 9. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
de lehet
2013. aug. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De, sőt, van aki végig menstruál. Csak akkor zárható ki majdnem teljesen a terhesség, ha rendesen több napig erős, szokásos menzeszed van.
2013. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek simán lehetsz terhes!
2013. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De lehetsz ha a vérzés mennyisége és színe sem olyan mint szokott és persze rövidebb ideig tart, mint a te esetedben. Csinálj tesztet mindenképp!
2013. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teszt
2013. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kiss annamari007 válasza:
lehetsz terhes !! de lehet felfázás vagy fertözés miaat is de ha fiuval voltál nyilván terhes is lehetsz ha nem védekeztetek rosszabb esetbe ha védekeztetek és valami nem sikerült akkor is lehetsz terhes tesz 10 napos terhesség kimutathato
2013. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy van ez így - megjön 1 napid majd talán még párig, max csak barnázás. Ha a vér élénk piros lesz akkor nincs baba.

A rosszullét nekem csak a 9. héttől jött, de másnál sem azonnal lesz. Ideges vagy. Tesztelj. Ha pozitív lesz, gondolkodj: az élet egy csoda, jól gondolj meg mindent. És nem kell bepánikolni azonnal. Nyugizz és tesztelj.

2013. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, nem vagyok terhes. De ha az lettem volna sem lett volna amúgy gond :)
2013. aug. 15. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!