Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatexet szeretnék használn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatexet szeretnék használni. A kúp vagy a tabletta a jobb? A tampon változata az úgy néz ki mint egy "normális tampon, lóg ki a madzag?

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 19:49
 1/5 anonim válasza:
Szia. A tamponról még nem hallottam, de kúpot, és a tablettát próbáltam.A kúp sikosító is, viszont elég erős vegyszer szaga van, a tabl. nem sikosít, és a szaga sem olyan gáz,viszont az orális sexet elfelejtheted, mert nagyon rossz íze van. Nem biztos, hogy bevállalja a párod. mi alkalmi használók vagyunk. Remélem segítettem valamit.
2008. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a barátnőm kipróbálta a kúpot....azóta van egy 3 éves kislánya...szóval ne próbáld ki
2008. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sszia, a honlapon fent van, h kinek melyik ajánlott, és mért! pharmatex.hu..
2008. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem bátran használhatod a Pharmatexet: ha betartod a használati utasítást, nem lesz baj. Persze érdemes figyelni mellette a ciklust, és a termékenyebb napokon inkább ne élvezzen beléd a párod, esetleg használjatok gumit mellé.

Használtam a kúpot, nem volt vele semmi gond. Hallottam olyanról, hogy rossz az íze; hát nálunk ilyen gondot sem okozott, igaz, csak azután került sor az "ízlelésre", hogy letelt a 4 óra... Nem csípett, nem folyott ki, nem okozott semmi irritációt, pedig elég érzékeny vagyok az ilyesmire.

A tamponról hallottam: elég drága, elég nagy, és nehéz ki és behelyezni, mivel nincs rajta madzag, mint egy sima tamponon. Előnye, hogy 24 óráig véd, és nem kell vele minden alkalommal szöszmötölni.

Remélem, segítettem. :)

2008. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne használd.

A fiúnak semmi kép sem lesz jó.

Orálnál, rossz íz.

Behatolásnál meg csípi.

2010. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!