Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminella vagy Belara a jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminella vagy Belara a jobb fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Yasminelle 4. generációs, a Belara 3. generációs, elvileg a Yasminelle, de mondom csak elvileg!!!
2009. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én belarát szedtem 5 hónapig de abbakelet hagynom egy ciszta miatt állítólag ettől lett
2009. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én belara-t szedek 2 éve, anti-androgén hatású, jó hatással van a bőrre, de nekem elég drasztikusan csökkentette a libidómat. A yasminel ebből a szempontból lehet hogy jobb.
2009. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én Yasminelle-t szedek és semmi bajom nem volt/van tőle! Tesóm is azt szedi és szintén semmi. Én bátran ajánlom. Azért kértem ezt mert ez nem hízlal és hormon tartalma is alacsonyabb.
2009. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Tesóm belarát szed, igaz fél éve nem dugott már, mert szakított a barátjával, így a libidójáról nem tudok nyilatkozni. Unokatesóm is ezt szedi de őt az orvos meg sem vizsgálta és ő óvszerrel együtt használja (a kis fosos). Én Yasminelle-t szedek, mert a Lindynette nem vált be, igen lecsökkentette a libidómat. Ezzel semmi problémám nincs, bőrhibák menzesz előtt pár nappal vannak, hasfájás és görcsölés egy algo-val megszűnik.
2009. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia!én 2éve szedek belarat!annyiból jó,hogy nem hízol el tőle és jót tesz a bőrödnek is,viszont csökkenti a szexuális vágyat az biztos!:)
2009. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitok :)
2009. nov. 26. 10:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Helló! Belarát szedek. Szebb lett a bőröm, viszont hisztizek mint egy félőrült, és nem kívánom úgy a szexet mint előtte. Tuti váltok.
2010. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Belarat szedek. Pattanások csökkentek,menstruációm 2-3 napra csökkent és a szexuális étvágyam meg mintha nőtt volna :D Kinek mi válik be
2010. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is belarát szedek, nekem is olyan, mintha nőtt volna a szexuális vágyam:D pedig csak pár hónapja szedem, a barátom meg évek óta ugyan az:)
2015. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!