Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta (linyne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta (linynette20) szedése mellett lehetek terhes? Fontos

Figyelt kérdés

sziasztok, arról volna szó hogy kb 10 hónapja szedem a lindynette20-at és kb 2 hete hétfőn kimaradt egy tabi :S másnap bevettem, mivel 12 óra van hogy bepótoljam és mellette kell védekezni is ugye, na szóval a tabi kimaradás után már 5 nap mulva szeretkeztem a párommal, és most vagy 3 napja pecsételő vérzés szerű barnás folyásom van... mit tegyek? tesztet vegyek? vagy esetleg fertőzésre gyanakodja? mert még nem kéne megjönnie csak 8 nap mulva...

amúgy kiszámoltam hogy amikor kimaradt az pont akkorra esett mikorelmúlt a mensim (5napig szokott kb tartani)és 7 tabi fogyott el... várom a segítséget... előre is köszi, és fontos lenne a válasz..


2009. okt. 28. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes. Mindenképpen csinálj egy tesztet, hogy tudd mi van. Én hasonló helyzetbe kerültem két éve, és most van egy gyönyörű kislányom. Persze ez nem jelenti azt, hogy 100%-ra terhes vagy. Szerintem az a biztos, hogyha csinálsz egy tesztet, aztán ha nem vagy terhes, akkor menj el a nődokidhoz, hogy nem-e fertőzés.
2009. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem azért van most ilyen folyásod, mert kihagytál egy szemet és egynap 2t vettél be. velemis voltmár ilyen.
2009. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vehetsz tesztet, de nekem is volt már ilyen. Ha az első héten hagytál ki tabit, csak akkor lehet gáz, ha 2. v 3., akkor állítólag semmi gond.A pecsételő vérzés is normális, mert azzal, hogy elfelejtettél 1tabit bevenni, a szervezeted megzavarodott kicsit..De a betegtájékoztatójában minden le van írva..
2009. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Tök jó nem? :)
2009. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 12 óra nem telt el akkor elvileg nem, de ha tudtad nem vetted be akkor miért nem védekeztél 5 nap múlva?
2009. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a hogy kimaradt:)
2009. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 5 évig szedtem a Lindynette 20 ast!

Nem vagyok rá büszke de minden hónapvan elfelejtettem bevenni legalább 5 szemet vagy többet ... nem direkt teszem hozzá. Soha nem estem teherbe :)

Úgyhogy 1 szemtől meg főleg nem fogsz (de ez sosem lehet tudni)

2009. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ! :)

a tesztet megveszem ma, de addig is reménykedek, hogy tényleg csak valami "zavarodás" történt a szervezetemben...

jah, hát igen, a gyermekáldás szép dolog, de egyenlőre még nem szeretnék babát, még csak 21 éves vagyok, és nem érzem még eléggé érettnek magam a dologhoz.. :S

2009. okt. 29. 12:26
 9/9 A kérdező kommentje:
na, megvettem a tesztet, és meg is csináltam, negatív lett, és végre fel lélegezhettem... azért majd elmegyek még a nőgyógyhoz is a biztonság (és egészség) kedveért... köszi mégegyszer mindenkinek :)
2009. okt. 29. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!