Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelytabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelytabletta vélemény? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

18éves koromban kezdtem el szedni fogamzásgátlót (volina). Amitől egy kisebb görcsöt éreztem a mellemben. Elmentem a dokihoz aki azt mondta nincs semmi baj. Jó mondom ha ő mondta akkor úgy is van. Biztos a menstruáció miatt van.

De ez a görcs ami éppen borsószemű nagyságú volt egy mogyoró nagyságúvá "nőtt". Visszamenet elpanaszoltam megvizsgált. Ismét semmi. Így kerestem másik orvost aki rögtön elvette tőlem a gyógyszert elküldött mell-ultrahangra mondván szemmel látható, hogy a bal mellemmel gond van. Az ultrahangon közölte a hölgy hogy ez bizony a fogamzásgátló miatt lett nincs nagy baj de bizony ne szedjem a gyógyszert.

Nem is szedtem, majd elmentem az orvoshoz (másikhoz mert aki elküldött ultrahangra már nem rendelt).

Elmondtam hogy fogamzásgátlásban kérnék segítséget. Rögtön rávágta persze írok föl gyógyszert. Közöltem vele hogy mi történt a mellemmel. Nem baj ez be fog válni. Persze nem vált be se az első se a második sőt a harmadik fajta sem. :/

Megint ultrahangon kötöttem ki ahol közölték ki kellesz venni. (Mondanom sem kell hogy a bal mellem a kétszer nagyobb volt a jobbnál és nagyon fájt se alvás még a séta is fájdalmas volt :/)

Háziorvosom mondta hagyjak föl a hormontartalmú fogamzásgátlással így jutottam ehhez a tablettához.

Sok jót és rosszat hallottam. Édesanyám is ezt használja szerinte ha megfelelően használom nem lesz gond persze megszakítással.

Azokhoz fordulok akik használják/használták. Milyen tapasztalatotok van?

El vagyok keseredve. 4évig szenvedtem a fogamzásgátló tablettákkal. :/


22/L



2013. aug. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Elèg sokan teherbeestek a használata mellett. Ne döntsd romba az életedet egy nem kívánt terhességel, húzzon szépen óvszert a barátod, gondolom ő is megszeppene, ha azzal kellene szembenéznie, hogy esetleg apa lesz, akarata ellenére.
2013. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze óvszerrel védekezünk. Csak azért gondoltam erre is, hogy néha nem óvszerrel. Ezért tettem föl a kérdést. Köszön válaszod!
2013. aug. 16. 16:56
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én három éve használom a pharmatexet, nekünk nagyon bevált mi megszakítás nélkül használjuk édes anyám is úgy használja. És tényleg az a lényeg hogy betartsd a leírtakat és akkor szerintem nem lehet gond. Ahogy hallottam a teherbe esettek 90%-a rosszul használta nem várta ki a 10 percet vagy egyből aktus után lefürödtek és szappan érte a gyógyszert így semlegesítette a hatást, ezért kell két órát várni aktus után. De persze minden ember máshogy van összerakva. Remélem megtalálod a neked megfelelőt.

2013. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Jó ezt olvasni. Mert én végig olvastam miden fórumot ahol véleményezték. Gondoltam ha ennyire nem jó (ahogyan sokan ellene érveltek) akkor valamit nem jól csináltak.

Ha ti már három éve így védekeztek ráadásul nem megszakítással akkor valóban igazam lett.

Miért kell lehúzó véleményt írni ha ők felelőtlenül használták.

Köszönöm kedves válaszod! Szép napot! :)

Mindenre oda fogok figyelni és remélem jó lesz. :)

2013. aug. 17. 14:31
 5/6 anonim válasza:
szia! Hasznaltad vegul? Es engedted h benned menjen el? Es ha igen te a tablettat vagy a kupot hasznaltad?
2013. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Végül is használom és a tablettát. Nem engedem, hogy belém mennyen el. Semmi gondom vele nagyon elégedett vagyok. Macerásnak sem mondanám sőt. :)
2013. szept. 28. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!