Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aktus végén észre vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus végén észre vettem mikor a barátom elélvezett és kivette, hogy a gumi bennem maradt ettől lehetek e terhes juthatott e sperma a hüvelybe?

Figyelt kérdés

nem kellett különösen felnyúlnom és ki ráncigálni hanem ott volt a hüvely bemeneténél!

Attól tartok, hogy már elélvezés előtt lecsúszott és belém ment a sperma erre van esély ??

gyors választ szeretnék


2009. okt. 28. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély rá.

De ne kockáztass, vegyél esemény utáni tablettát.

2009. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
nem valószinű hogy elélvezés előtt csúszott le (ha mégis akkor vegyen XS méretet), sokkal inkább utána, a zsugorodás következtében. sperma persze könnyedén mehetett a hüvelyedbe, de kevés az esély, hogy az még életképes volt
2009. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos ami biztos, jobb az eseményutáni, mint egy váratlan meglepetés :/
2009. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az eseményutánit már lekéstem
2009. okt. 28. 20:08
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Akkor szívás van.
2009. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már lekésted akkor nem tudsz mit tenni, tesztelj mindenképp, akkor is, ha megjön a menstruációd. De nyugodj meg, mert az idegesség miatt késhet.
2009. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben már én is voltam...:) Hú utána hányszor végiggondoltuk, hogy mikor történhetett a "baleset". De szerencsére, azzal, hogy megjött igazunk lett és "csak" kihúzás után történt a dolog :)
2009. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az amúgy ok, hogy persze ha megjön nem jelent 100% nyugalmat, de akkor már csak látszana valami más jel is rajtam(jó pár hónap után), utalva arra, hogy terhes vagyok.
2009. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nincs semmi jele a terhességnek!

nincs hányingerem 10.én feküdtünk le utoljára ekkor történt a " baleset " ha terhes lennék már lennének tünetek de nincsenek

2009. okt. 28. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor ne félj :) Még azért figyeld magad :), azaz minden változását (már ha lesz) a testednek, és ha úgy van és tényleg nyugodt akarsz lenni vegyél egy tesztet. Szerencsére nekem nem volt rá szükségem, épp amiatt, amit az előbb leírtam :) De azóta figyelés akkor is, ha kiveszi! :)
2009. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!