Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SüRGőS. Mi lehet az oka a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SüRGőS. Mi lehet az oka a menstruáció késésének? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
a helyzetem a következő: tavaly szeptember óta szedtem fogamzásgátlót, majd áprilisban átváltottam lindynette20-ra, ami több olyan mellékhatást is hozott az életembe ami által úgy döntöttem hogy nem szedem tovább, egy vírusos betegségből sem bírtam kigyógyulni ,többen is a tablettára gyanakodtunk és volt még 3 szem de nem tudtam végig szedni az első levelet sem. május 18.án megjött, majd ezt követte június 17, már ekkor is ideges voltam mert a tablettához voltam szokva, szóval ennél hamarabb vártam. a párommal gumival védekeztünk/védekezünk a tabi befejezése után, és júliusban pedig 15.én jött meg.azóta pedig kettőször voltam felfázva ,egyszer a vizeletem is véres volt, sajnos nagyon hajlamos vagyok rá, szednem kell tőzegáfonya kapszulát mert másként elég sűrűn vissza jön a dolog. most pedig augusztusban már azt sem tudom mikor kellett volna megjönnie mert annyira össze vissza van, de még mindig nem jött meg. menstruációs tüneteim mind megvoltak már, de a mensi az valahogy kimaradt. tüneteknél gondolok itt a mellfájdalomra, abból is a bimbóm fáj, mióta abba hagytam a tablettát azóta van ez így, majd feszült is voltam már bár most is az vagyok,pattanásaim is kijöttek, mint nálam minden egyes menstruáció előtt, és néha fájdogál az alhasam egy kicsit, de olyan tompán. ezen kívül semmi más tünetem nem volt.mostanában értek olyan dolgok amik miatt idegesebb vagyok, de a tablettának be lehet tudni ezt,hogy késik? terhes nem hiszem hogy lennék, talán 1x ha csináltuk gumi nélkül de akkor is persze meg szakítással.talán késő oknak be lehet tudni a hólyaghurutot(felfázást)? ha valaki tud nekem mondani valami okosat arról hogy miért késhet, azt nagyon megköszönném!!! :)

2013. aug. 18. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Terhes is lehetsz, de bármitől lehet. Csinálj egy terhességi tesztet, mi nem tudjuk neked megmondani, hogy mi az oka.
2013. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!