Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy a fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a fogamzásgátlótól van?

Figyelt kérdés
most kezdtem el szedni először a fog.gátlót(yasminelle) most tartok a 4.szemnél és elég furcsán érzem magam szóval hirtelen hangulatváltozás meg nagyon hisztis vagyok és rossz a kedvem de azóta mióta elkezdtem és a folyásomnak is nagyon erős a szaga:S valaki nem tudja megmondani h ezek a tabival járnak együtt?
2008. jún. 30. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sztem lehet:((,azért gondolom m.én is yasminelle-t szedek és nekem is vannak hasonló tüneteim:(.rám is rám szokott törni ilyen hirtelen hangulatváltozás,és nekem pedig inkább sok a folyásom amióta a gyógyszert szedem:((,de ezeket leszámítva én sztem jó a gyóygszer de lehet h.váltanunk kéne:)
2008. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

100%,hogy attól van,de olvasd el a betegtájékoztatot vagy menj vissza az orvoshoz!Tudod jobb félni,mint megijedni!

2008. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is a yasminelle tablettát szedem,már a második honapja.Nekem nem jelentkeztek ezek a tünetek.De nem mindenkinek egyformán hat a szervezetére,kinek így kinek ugy!Azt tanácsolnám,fordulj nögyogyászodhoz,ő biztos ad rá magyarázatot miért is van,vagy átállit egy másik gyogyszerre!Én elöször a dianne 35 nevü gyogyszert szedtem,amitől sokat hiztam,és foltok jöttek ki rajtam :S Abbahagytam a gyogyszer szedését,és akkor mondta az orvosom,hogy probáljam ki a yasminelle gyogyszert.Nekem bevált,de nem mindenkinek jó!Szoval én azt tanácsolom,hogy menj vissza az orvosodhoz!
2008. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!