Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle bevétele után ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle bevétele után ha semmi tünetet nem érzékelek maximum egy kis fejfájást attól még hat?

Figyelt kérdés
aktus után pár órára vettem be és másoktól azt hallottam hogy görcsölt a hasuk, meg véreztek, rosszul voltak..nálam semmi..ugye attól ugyanúgy megakadályozza a terhességet?
2013. aug. 23. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nálad nem akadályozza meg ha nem voltak tünetek mint másoknál, és 2-3 napon belül Alient fogsz szülni.
2013. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vérzel, akkor terhes maradtál!

Amúgy mikor vetted be? 5 perce vagy 2 napja?

2013. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség... bevétel után nekem is csak a fejem fájt és szédültem, nem véreztem semmi, egyéb és nem lettem terhes és gyerekem sincs.
2013. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünet nem volt, én is utána kb 2-3 órával bevettem, de nekem még csak fejfájás se.

Amúgy ha elolvasod a leírását, akkor benne van, hogy a menstruáció nem jön meg tőle előbb, szóval nem kell vérezni egyből.

Nekem még így is van egy hét addig, hogy megjöjjön, eléggé félek ... :(

2013. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb 3-4 órára rá vettem be. köszi a válaszokat!:)
2013. aug. 23. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!