Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első alkalomnál gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első alkalomnál gumit használunk. A gumi kiszakad. De nincs nálam esemény utáni tabletta. Mit tegyek, ha 15 éves vagyok, a szüleim még nem tudnak róla, de kellene az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Majd 9 hónap múlva megtudják...
2013. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kellene irány a nőgyógyász
2013. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az ilyet sosem értem. hogy a frászba tud kiszakadni a gumi? én többfélével is kipróbáltam, ki bírtam nyújtani kézzel 1 méterre minden irányba, akkorsem szakadt el vagy lyukadt ki. áruljátok már el h szakadnak ki a gumik?
2013. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nőgyógyász fel fogja írni (de általában szülészeteken is felírják, ott mindig van ügyelet). Kb 5000 ft, nem olcsó, de ne kockáztass - feltéve, ha el is ment benned a barátod. Ha nem, akkor sok körülményt lehet mérlegelni.

Nem kell hozzá anyukád, meg senki, csak Te, és 72 órán belül (de minél előbb, annál jobb) kell bevenni.

Tehát menj el, irasd fel, és váltsd ki - ha nincs pénzed, kérj a barátodtól - jelezd neki, hogy olcsóbb, mint a gyerektartás...

2013. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
8ezer ft! szülészeten nőgyogyásznál felírják!
2013. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!