Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék fogamzásgátlót szedni de nem tudom, hogy mondjam anyumnak.17 évesen még nem nagyon tudnám miből kiváltani. Ezért kellene valahogy rábeszélnem. Valaki valami ötletet? :D

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
edd el pár ruhádat
2013. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem a párom fizeti..
2013. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
hát én is ugyan ebbe a cipőbe jártam :D aztán egyszer csak még is felhoztam neki, hogy mostanába nagyon sok barátnőm szed tabit, és hogy én is szeretnék. :D de nekem anya nem szerette volna, ugyhogy elmentem nőgyógyászhoz egy kisebb problémával, mondtam neki hogy szeretnék tabit szedni:D mondta hogy semmi akadálya blabla, aztán anyának kicsit szinesebben mondtam el hogy a doki ajánlotta fel mert hogy még nem állt be a menzeszem és hogy hasfájós is vagyopk azon is segítene:D ugyhogy feliratjuk igy.:D 17/L
2013. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem szívesen adnám el a ruháimat mindig xdd Nemis rossz ötlet.. mikor megvan akkor amugyis eléggé görcsölök. :D
2013. aug. 25. 17:37
 5/13 A kérdező kommentje:
meg nem lenne tul jó érzés ha megtalálná véletlenül a gyógyszeert..
2013. aug. 25. 17:38
 6/13 anonim válasza:
Azt elmondtad neki,hogy szexeltél már? Szerintem nem,mert ha tudná akkor szerintem maga ajánlotta volna fel a segítségét gyógyszer ügyben!
2013. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"nekem a párom fizeti.."


Ezzel arra akarsz utalni, hogy ha egy pasi szexel, azért valamilyen formában fizetnie kell a nőnek?

2013. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
nalátoood:D ha meg van barátod fizethetitek felesbe és akkor az nem is drága:) és még görcsölni is kevésbé fogsz :D drukkolok neked! :D 17/L ismét :D
2013. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
maradj a rendszertelen, illetve fájdalmas szex felvetésénél. azt az anyukák eléggé könnyen át tudják érezni, és a doktor is, főleg ha nő a orvos
2013. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"7" szerintem is teljesen rendben, hogy felesben, illetve ha a lánynak esetleg anyagi gondja vannak, illetve a srác jobb helyzetben van, akkor teljesen ő fizesse. miért? te nem agy gondolod?
2013. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!