Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonzavarom van, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonzavarom van, de nem akartam gyógyszert szedni, most viszont úgy érzem muszáj?

Figyelt kérdés
Szerintetek sikerül majd fogynom ha szedem? Mert ugye az orvos azt mondta fogyjak de így nagyon nehéz, pedig alig eszem valamit :/
2013. aug. 27. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az orvos felírta és te nem szeded, ne csodálkozz, hogy nem fogytál...
2013. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlóról van szó, ami miatt kialakult az egész hormonzavar...
2013. aug. 27. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ez is egy olyan doki volt, aki fogta magát és minden kivizsgálás nélkül felírta a gyógyszert. Akkor ne csodálkozz, te voltál a buta, aki egyből belement.
2013. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem elég ha keveset eszel, mozogni is kell, minimum napi egy órát. A mozgás felpörgeti az anyagcserét.

Egyébként ha valaki nem eszik az le is fogy, nagyapám II. vh-s francia hadifogságban fél év alatt 80 kilóról 45-re fogyott (1 év után szabadult ugyanezzel a súllyal), ő szokta mondani hadifogságban egyetlen hormonzavaros embert sem látott (anyám húgának a férje hivatkozott arra hogy emiatt kövér), igaz volt hogy hetekig csak füvet legeltek a mezőn.

2013. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tessék? Most azt írtad, hogy a fogamzásgátlótól lett hormonzavarod. Fent meg azt, hogy hormonzavarra kell szedned, de nem is akartál, eddig nem is szedtél? :D Akkor hogy van?


Amúgy a tabi csak elfedi ezeket a dolgokat, de tudtommal semmit nem érsz el vele... Nőgyógyász írta fel? Hormonzavarral én endokrinológushoz mennék.


Egyébként meg mozogni kell, és nem mind egy, mit eszel (miből eszel keveset...)

2013. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz menj!!
2013. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Endokrinológushoz nem küldtek el. Egyébként szedtem a fogamzásgátlót de abba hagytam és azt követően alakult ki a hormonzavar( híztam, nem menstruáltam egyáltalán 7 hónapig) mozgok is de valamiért nem megy a fogyás, ezért gondoltam hogy szedek fogamzásgátlót mert az rendbe tenné a hormonháztartásom vagy legalább rendszerezné kicsit,pedig nem akartam de hát nagyobb kárt már nem tud tenni :/
2013. aug. 27. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:

De drága szívem, fogd már fel, hogy nagyobb bajod lesz, mint a hízás-fogyás!

Meddő is lehetsz, ha mész sürgősen endokrinológiára kivizsgálásra!

Annak meg ne dőlj be, hogy a nőgyógyászod mit mond, hiszen ő pénzt, nyaralást kap azért, hogy felírja a recepteket!

2013. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!