Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek nőgyógyászhoz hogy fogamzásgátló tablettát szeretnék feliratni, akkor ő milyen vizsgálatokat fog elvégezni?

Figyelt kérdés
Most szeretném elkezdeni a tabletta szedését, de nem tudom hogy megy ez a dolog. Annyit tudok hogy vérvétel szükséges. Megvizsgál ott lent is? Részletesen írjátok le légyszives, kicsit bátrabb lennék.. :) Köszönöm a válaszokat előre is.
2009. okt. 31. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a nőgyógyász hozzáállásától függ.


Van a gyakoribb, futószalag-típus, aki fel se néz, miközben köszön, és csak annyit kérdez, hogy milyen gyógyszert szeretnél felíratni. Na, az egy ujjal se fog hozzád érni.


És van a ritkábbik, felelős típus, aki a szemedbe néz, úgy köszön, kikérdez (pl hogy volt-e a családban trombózis), ha már ott vagy, meg is vizsgál (rákszűrés, fertőzések, hüvelygyulladás), elküld vérvételre, és csak annak eredménye fényében írja fel a gyógyszert, de csak legközelebb.

2009. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kell vizsgáljon, ha nem tenné akkor menj máshoz. Rákszűrést csinál és vérvételre küld, hogy a trombózisveszélyt kiszűrje. Ne aggódj egy nőgyógyászati vizsgálat nem vészes,pár percig tart csak és nem fáj meg semmi. na jó nem kellemes de az egészséged érdekében csak kibírsz 5percet, nem?
2009. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy kibírom :) Csak hát ez lenne az első látogatásom a nőgyógyásznál, ezért kérdeztem. Köszönöm a válaszokat :)
2009. nov. 1. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a manduládat utoljára fogja megvizsgálni.De azért vegyél tiszta bugyit s mossál fogat is sosem lehet tudni.
2009. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg szólhatsz a dokinak, hogy még nem voltál soha nőgyógyásznál és félsz egy kicsit, akkor biztos óvatosabb lesz.
2009. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

08:16os nem a gúnyolódásodra voltam kíváncsi hanem a normális válaszodra, kár volt benézned;)

Köszönöm a többi választ. :)

2009. nov. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!