Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lekókadtam mialatt a barátnőmb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekókadtam mialatt a barátnőmben voltam. Van mitől félni?

Figyelt kérdés

Az este barátnőmmel óvszerrel védekeztünk. Elélveztem majd pedig ölelkeztünk, és azon kaptam magam, hogy lekókadtam mialatt még benne voltam. Kihúztam, de egy kevés valószínűleg kifolyhatott.

Reggel fájt a hasa is egy kicsit, de ezt nem vettük komolyan.

Ez esetben mekkora esélyt láttok, hogy baj lesz belőle?



2013. aug. 28. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
3,82%. Ha még 8 óra előtt dugtatok, akkor 3,84%.
2013. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Mekkora volt a hold allasa a szobara nezve? mert ha 3,14* a beesesi szog szazadaval es nagyobb a szam mint 33 akkor elegge nagy a baj... De ha 50folott lesz a szam akkor meg farkas kojok is elofordulhat:)
2013. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

nagyon kicsi az esély hogy terhes legyen

ilyen gyorsan meg nincs is tünete

2013. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso!!! max a csaja lehetne terhes :D
2013. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van mitől félnetek? VAN.


Ezért kellene rendesen használni azt a nyavalyás óvszert!

Nem véletlenül szerepel a használati útmutatóban, hogy ejakulálás után AZONNAL ki kell venni!

2013. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a spermáid elszabadultak az óvszerből, 24 óra leforgása alatt megfertőzhetik a környező országokat. 48 óra múlva szinte minden repülőtérrel ellátott földrészen megjelenik a fertőzés. A következmények beláthatatlanok. Azonnal tárcsázd a Fehér Házat és értesítsd az elnököt.
2013. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Istenem sehol sem lattam meg ennyi szerencsetlent mint ezen az oldalon. Megis hany eves vagy? 13? Nem jottel meg ra hogy miutan elmentel a peniszed osszemegy azaz leesik rola az ovszer ha benne vagy meg abban a szerencsetlen lanyban?? Ennyire sajnalod azt az 5 masodpercet hogy lehuzd a gumit ROGTON AZ AKTUS UTAN? gratulalok. Ha pedig kifolyt a cucc akkor igenis van felnivalotok. Ugyanis barmilyen meglepo ha sperma kerul a huvelybe, a lany terhes lehet. Megleptelek? Ne szexelj minimum meg vagy 30 evig...
2013. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!