Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szoptató anyukák és kismamák!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya.mano333 kérdése:

Szoptató anyukák és kismamák! Azalia szedése után nektek rendesen visszaállt a ciklusotok?

Figyelt kérdés

Mivel idáig szoptattam a kislányom, a doki Azaliat írt fel.

Amitől elviekben nincs peteérés, és nincs menstruáció.

Viszont én szinte végig vérezgettem, maszatoltam. Azt mondta, semmi baj, folytassam tovább. Lassan teljesen elfogy a tejem és kértem írjon fel másikat, mert befejeztem a szoptatást. Azt mondta szedjem továbbra is ezt, semmi baj nem lesz tőle. Viszont , hogy így bekavar a hormonokba, vissza fog állni a rend, ha befejezem? Jövőre szeretnénk második babával próbálkozni és félek, hogy tönkre vágja az amúgy eddig tökéletes "rendszeremet".

Mindig pontosan 28 napra jött meg, a baba is elsőre összejött, hisz tisztában voltam önmagammal.


2013. aug. 30. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi értelme egyáltalán annak, hogy szeded?

Folyton vérezgetsz... ennél még óvszerrel is sokkal jobb a szex!


"hogy így bekavar a hormonokba"


MINDEN tabletta "bekavar a hormonokba".

2013. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy minden tabletta bekavar, hiszen az első baba előtt 12 évig szedtem "normál" fogamzásgátlót....

Mégsem okozott ekkora zavart.

Normális maradt utána is a ciklusom.

A kérdés pedig nem ezért a válaszért tettem fel, hanem tapasztalatokért.

Köszönöm!

2013. aug. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!