Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedtek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedtek? Teljesen megbíztok a tabiba a nem kívánt terhesség ellen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Corelle t szedem és igen megbizom benne
2013. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet biztosra menni, itt is van hibaszázalék. Olyan 0,5-1% úgy tudom.

Amúgy sosem értettem, miért lényeg, hogy mások mit szednek. Neked nem azért lesz ám jó egy tabi, mert 1-2-en leírják, hogy egy adott típust szednek.

2013. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 eperke20 válasza:
Corenelle és igen.
2013. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estrella84 válasza:

Szia!

Én több éven keresztül Novynette tablettát szedtem és teljesen megbizható volt, semmilyen mellékhatást nem okozott. Ilyenekre gondolok, mint a pattanások kialakulása, kilók felszedése, szédülés stb. Persze oda kell figyelni, hogy mindennap beszed kb. ugyanabban az időpontban.

2013. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lyndinette tablettát szedek most és régebben is azt szedtem. Össze van kavarodva a fejemben rendesen a dolog mert amikor elkezdtem szedni híztam tőle. 68 kiló voltam mikor "letettem". Lefogytam 55 kilóra, most újra szedem de nem hízok. Szóval inkább a féktelen zabálás miatt híztam és nem a gyógyszertől. Én teljesen elégedett vagyok vele (még eddig). Bízok is benne.
2013. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Lindynette (soha nem fogom megjegyezni hogy kell leírni) Utolsó voltam. :)
2013. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gestomix augusztus óta, előtte mirabella 8 hónapig. mivel még csak tegnap élvezett belém először a párom, így csak reménykedem, h teljesen véd. ha mondjuk egy hónap múlva se lesz bajom, akkor derül ki igazából, h véd-e vagy sem. de igen én bízok benne, különben nem is engedtem volna, h belém élvezzen. 18L
2013. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!