Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajdaságiak tudnátok segíteni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajdaságiak tudnátok segíteni? Van valaki aki tud olyan 72órás "esemény utáni" tablettát amit recept nélkül is meg lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Esetleg árat tudna mondani valaki kb.? (1 héttel vagyok a menstruációm után, és tulajdonképpen használtunk óvszert, de nem vagyok meggyőződve arról hogy nem szakadt el a gumi, és bár a barátom váltig állítja hogy nem szakadt ki,én úgy vagyok vele, hogy jobb félni, mint megijedni.

2013. szept. 15. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Azt észreveszed, ha kiszakad a gumi és beléd megy az ondó.

2. Micsoda bizalom a barátod részére, hogy nem hiszed el neki, amit mond. Inkább ne is feküdj le vele! Lefeküdni és együtt lenni csak is olyannal érdemes, akiben megbízik az ember.

3. Mivel a 72 órás tabletta egy lórúgásnyi hormont tartalmaz, ami igencsak kihathat a női szervezet működésére, így nyilván vényköteles, vagyis csak orvos írhatja fel és nem osztogatják vény nélkül! Nem mellesleg éppen ezért 1 évben csak 2 alkalommal lehet 72 órás tablettát bevenni.

2013. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vajdasági vagyok.. De. Nincs olyan esemény utáni tabi, amihez nem kéne recept... Mivel k..va erős cucc, és teljesen felborul tőle minden a szervezetedben, nem osztogatják csak úgy a gyógyszertárban.
2013. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom, hogy nagyon régi a kérdés, de hátha valaki idetéved és a segítségére lehetek. VAJDASÁGBAN VÉNY NÉLKÜL KAPHATÓ AZ ESEMÉNY UTÁNI!! És 2020-ban írom ezt :)
2020. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!