Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha escapelle bevétele után 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha escapelle bevétele után 1 hétre vérzés jelentkezik, akkor a következő rendes menstruációt attól a vérzéstől kell számítani?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
?? menstruáció a 7napos szünetben lesz. voltál te orvosnál, vagy a piacon vetted a bogyót betegtáj nélkül?
2013. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nem fogamzásgátló hanem esemény utáni tabletta
2013. szept. 17. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor nekem kellett bevenni,nekem 2 hétre rá jött meg a menstruációm...utána már "rendesen" jött meg kis késéssel.Én onnan számoltam,de mivel a hormonrendszered egy kicsit összezavarja,így azért nem árt óvatosnak lenni,legyen nálad tampon és tisztasági betét míg meg nem jön a következő.Utána nem kellene,hogy gond legyen vele...

Kell egy kis idő mire helyre áll a hormonrendszer.

2013. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen, csak már 4 napja meg kellett volna jönnie..és még semmi..mivel a gyógyszer bevétele után volt vérzés így csak nem lehetek terhes ugye? amúgy már v 3 napja mindjárt megjön érzésem van, feszül a mellem(minden mensturáció előtt így szokott) meg fáj a derekam hasam hullámokban..
2013. szept. 17. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem vagy terhes,de ha aggódsz,akkor vegyél egy tesztet,ha az negatív lesz,akkor az eseményutáni miatt késik.De szerintem amúgy is az eseményutáni miatt késik.
2013. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan Ellaone-t kaptam (5 napos), de a lényege ugyanaz. Nekem bevétel után 2-3 nappal pecsételő vérzésem volt olyan 5-6 napig (majdnem menzesznek néztem de nem az volt, mert nem stimmelt az állaga. "csak" vér volt.), aztán mikor hivatalosan meg kellett volna jönnie akkor nem jött, hanem utána 5 nappal. Szóval így gondold végig, hogy a bevétel utáni mi volt? Ha nem olyan, mint szokott, akkor az nem számít. Ha megjön rendesen onnan számold, de most egy darabig lehet nem lesz napra pontos ha érzékenyen érintette a hormonrendszered. Viszont szerintem mindenképpen tesztelj, mert nem 100%osak az eseményutánik, csak 89 ha jól emlékszem. Biztos ami biztos alapon.
2013. szept. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak vér volt, de nagyon görcsölt a hasam, először 1 napig, azt hittem erősebb lesz, de nem volt túl erős gyengébb volt mint egy rendes menstruáció..gondolom mert még a ciklus elején voltam és nem volt olyan nagy mennyiségű nyálkahártya ami lelökődjön(gondolom én) egy orvosis ismerősöm azt mondta h ha a gyógyszer után véreztem, tuti nem lehetek terhes, mert mivel lejött a nyálkahártya nincs hova beágyazódnia..szoval..nagyon remélem h igaza van!!!!!
2013. szept. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!