Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13 éves vagyok nagy bajban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok nagy bajban a pasimmal eloszor csak smaroltunk majd le is fekudtunk. De nem vedekeztunk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 22:52
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Szánalmas, hogy hova fajul a társadalom... Már a tinik is nagyon durván viselkednek, na de ez?! 13 évesen szexelni?! Ha én lennék az apád, kicsim, szerintem imádkozhatnál...


Amúgy meg, egyáltalán belédélvezett, vagy nem? Kisebb az esély rá hogy terhes legyél, ha előtte kivette... Meg van már a menzeszed? Ha igen, akkor az alapján szűrhető, mert ha megjön, akkor nem vagy terhes (persze lehetnek extrém esetek). Mindenképp ajánlott egy 72 órás. És szégyeld magad... Remélem tanulsz az esetből, és megtanulsz normálisan viselkedni... 13 évesen Barbibabázzál.

2013. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
31-es Nem akarok vészmadár lenni, de ha ilyen okos dolgot csinált én meg merem kockáztatni, hogy a "pasija" simán beleengedte... Még egy 14 éves kölök is alig maszturbál, nem hogy irányítani tudná a farkát... De ne legyen igazam!
2013. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
32#-es, gyanítom én is, hogy így van, csak nem árt, ha ezt is tudjuk. De valószínűleg az a kis taknyos sem pont arra gondolt, hogy akkor ő most kiveszi.
2013. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Na igen, mert milyen poén ha bent hagyja... Alapjáraton én úgy vagyok vele, hogy ne bántsd a barmot, nem tehet róla, de efelett már én sem tudok szemet hunyni...
2013. szept. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

De a boltba nem adnak el se ovszert sem tabitt..:(


De adnak gumit. Azaz azt csak leveszed a polcról a boltban és kifizeted.

Vagy annyira hülye vagy a szexhez, hogy még ezt sem tudod, és akkor nem dugni kéne, hanem tanulni, vagy a kérdés kamu. :S

2013. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
13 évesen kemény......Én akkor csókolóztam először.......Azt se tudtam mi az a ........Pff
2013. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
ez tuti kamu kérdés
2013. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

15 éves koromig barbiztam basszus!!!

Minek dug az olyan, akinek fogalma sincs a szexről és annak következményeiről? Istenem, milyenek a mai kölykök b+.

2013. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:
csak gratulálni tudok
2013. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
szerintem lődd le magad...
2013. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!