Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót akarok szedni (mirabella) akkor azon az egy héten, amíg nem szedem, mikor épp megjön, addig ha szeretnék szeretkezni a párommal, akkor kell gumit használnunk? És mi a véleményetek a mirabelláról?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 06:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nicsen véleményem, de amúgy miért nem olvasod el a tâjékoztatót amit adtak a fogamzásgátlóhoz?
2013. szept. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma szeretném megvenni,el is fogom olvasni,csak kíváncsi vagyok véleményekre.
2013. szept. 20. 07:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egész héten nem kell ha a szünet után is rendesen szedni fogod, mert akkor a szünet alatt is véd. Viszont mikor konkrétan megvan, akkor nem árt az óvszer, mert ilyenkor fokozott a fertőzésveszély és nem a gyerek elkerülése hanem a saját egészséged érdekében javasolt. (már ha a barátod vagy te nem undorodtok attól, hogy épp akkor legyetek együtt mindent összekenve.. :) )
2013. szept. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah, akkor elnézést kérek. Azt hittem már megvetted. :) Én kis buta.
2013. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!

A fogamzásgátlót nem csak úgy besétálunk a patikába és megvesszük! Mert nem lehet!

Vényköteles.

Ami azt jelenti, hogy elballagsz a nőgyógyászhoz, aki megvizsgál, csinál vérvételt, esetleg megultrahangoz és az eredmények tükrében elmondja, hogy egyáltalán szedhetsz-e, illetve, hogy számodra melyik a legmegfelelőbb.

És mikor odaadja a receptet, akkor váltod ki a patikában. Amikor ez megtörtént, akkor pedig elolvasod a betegtájékoztatót és abban minden le van írva! Ez is, amit kérdeztél! És még egy csomó minden más.

A kérdést pedig amúgy már más megválaszolta.

Tehát ha elolvasod majd a tájékoztatót, hogy mit jelent az, hogy rendesen szedni, mert az nem elég, hogy minden nap beveszed, akkor abban az 1 hétben nem kell a védekezés. De persze ehhez folyamatosan szedni kell, tehát a következő hónapban is.

2013. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Már voltam nőgyógyásznál,vérvételen,megvizsgáltak stb..elolvastam a tájékoztatót is,épp most vettem meg és ezt nem találtam meg benne,hogy azalatt a 7nap alatt kell e máshogy is védekezni.Ezért gondoltam itt is megkérdezem,hátha valaki okosabb már nálam,mert még én ebben kezdő vagyok.
2013. szept. 20. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Száz százalék, hogy benne van a betegtájékoztatóban!

Akkor olvasd el még egyszer!

2013. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgylesz
2013. szept. 22. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!