Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolja a Canesten Kombi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a Canesten Kombi (hüvelytabletta+krém) használata a fogamzásgátlóm (Belara) hatását?

Figyelt kérdés
Nincs egyik tájékoztatóján sem erre utaló rész, ezért kérdezem, van-e tapasztalatotok ilyen téren.
2013. szept. 20. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. De úgysem szexelhetsz, nem igaz? Meg feltételezvén, hogy nem használtok gumit, a pasid farkát 1-2 hétig szintén kenegetni kell.
2013. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*vagy is: Nincs = nem befolyásolja.
2013. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja de nem is szabad a kezelés ideje alatt nemi életet élni és egyidejűleg a párodat is kezelni kéne, különben csak visszakapod a betegséget.
2013. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pàrom nem kapta el, nem érez sem viszketést, nem is piros neki. A biztonsàg kedvéért kenje be Ő is? Nem azért kérdeztem, hogy most szerrtnénk kopulàlni míg tart ez, azért kérdeztem hogy a "fertőzés" lecsengése utàn, ami ugye elvileg hàrom nap, van-e hatàsa a fogamzàsgàtlóra. Köszönöm a vàlaszokat, a lényegre ràjöttem. :)
2013. szept. 20. 21:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy kenjem be én neki?? :D
2013. szept. 20. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak egy icipicit kellene ám utána olvasnod a neten, és akkor rájönnél, hogy a férfiaknál sokszor semmien tünetet nem okoz a gomba, még is fertőznek!! Meg nem véletlenül mondja ám mindenki, hogy be kell kenni.... Akkor szerintem különösen magától értetődő lenne, ha a pasinak tünete lenne. Nekem anno amúgy azt javasolták, hogy a férfi egy hétig, napi 2 alkalommal kenje be a farkát.

Ja, és nem is biztos hogy 3 nap alatt elmúlik, sőt vissza is jöhet. Én egy évet tuti szenvedtem vele. Legjobb ellene a helyes életmód. A fogamzásgátló amúgy még hajlamosabbá tehet az ilyen fertőzésre.

2013. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló hatását nem hiszem, hogy befolyásolja, viszont az egyéb fog.gátló eszközök hatását csökkenti- óvszer, egyéb spermaölő szerek. Nemi életet nem lehet élni a kezelés ideje alatt és a barátodat is kezelni kellene.
2015. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!