Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudtik ajánlani jó fagamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtik ajánlani jó fagamzásgátlókat?

Figyelt kérdés

Gyogyszert szedtem, de az nem vált be, össze vissza menstruáltam meg elég rosszul voltam tőle.

Valami hatásos érdekelne és ami árban is megéri.

A legutóbbi gyógyszerem nagyon drága volt.

A kiszálásos vagy megszakításos módszer nem is tudom, hogy hívják abban én nem bízok.



2013. szept. 21. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Google
2013. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Zárda és cölibátus.
2013. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát aztán most nagyon vicces voltál.

De ha azt a kérdést írtam volna ki, hogy mit csináljak teherbe estem egyből az lenne a válasz, hogy védekelzni kéne nem idióta módon szexelni.

2013. szept. 21. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Mi nem tudjuk, neked mi a jó. Mindenkinek máshogy hat a "szer". Menj el egy alapos dokihoz, és kérd ki a véleményét!

Én Gestomixet szedek, mellékhatást nem tapasztaltam. (Nincs nagy libidóm, lehet, ez a gyógyszer hatása. De nem tudom biztosan, mivel a szexuális életem elkezdésével kezdtem gyógyszert szedni.)

2013. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!