Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Üdv! Elsősorban férfiakat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Elsősorban férfiakat kérdeznék. Volt hasonló problémátok? Van valakinek használható ötlete?

Figyelt kérdés
Új barátnőmmel gumiban kellene, hogy csináljuk (eddig még nem használtam óvszert), viszont miután felhúzom a gumit elvesztem ez erekciómat, még mielőtt betenném (hamar felhelyezem, szóval az idő is kizárható). Előtte, illetve utána, hogy levettem nincs probléma, de az istenért sem jövők rá mitől lehet.(Egyébként Lifestyles Skyn-t vettem. ) Kösz!
2013. szept. 22. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Koncentráció kérdése!

Próbálj elvonatkoztatni a gumitól és csak arra koncentrálj, hogy milyen jó lesz, ha már benne leszel a barátnődbe! Ez segít fenntartani az erekciót.

Gyakorlás kérdése, ne csüggedj, ne add fel!

Azt csak a puhap.csök teszik.

2013. szept. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hosszú előjátékot javaslok. Sőt ha rávehető, első körben cumizzon végig.


Második körben izgasson fel rendesen és akkor akció.


Koncentráció és izgatás.

2013. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül... Gyakorolj, mást nem tehetsz. Elő kell venni a régi jól bevált marikát és gumiban dolgoztatni... Egy idő után megszokod.
2013. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!