Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemnagyon jöt meg a megvonásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemnagyon jöt meg a megvonásos vérzésem – 3 hét tablettaszedés után – aggódjak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni a Gestomix-et rendesen a menses első napján, most volt az első gyógyszerszünet, és nemigen tapasztaltam hogy megjött volna. Egész pontosan egy minimális szinten mintha találkoztam volna vele, de olyan elenyésző mértékben, hogy azt inkább nemnek tekintem. (Egy cseppnyi volt kábé összvissz, az is csak ilyen barnás.)

Bár az van ráírva, hogy azonnal hat, a nőgyógyász 3 hetet mondott, úgyhogy mi inkább 3 hetet vártunk. Az első gumimentes együttlét aznap történt, mikor bevettem a levélből az utolsót (pár órával előtte). Úgyhogy nemigen van esély a terhességre (ugye?) – inkább amiatt aggódom, hogy normális-e a megvonásos vérzés elmaradása. Mármint ez azt jelenti, hogy nem kéne szednem – hisz nem úgy történik ahogy meg van írva – vagy csak ennyi idő alatt még nem állt be a szervezetem új ritmusa?

Amúgy régen már szedtem Lindynette-et 4 évig, nem voltak bajok. Ezt mondtam a dokinak is, azért írt fel Gestomix-et, mert ebben ugyanaz van, csak kevesebbe kerül.

Ugye nincs gond?



2013. szept. 26. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Gestomix betegtájékoztatója is említi hogy kimaradhat a vérzés, a várandósság nyilván kizárt, hiszen 3 hétig mellé is védekeztetek. Egyébként soha nem szabad egy beváltat olcsóbb cserélni. Bármit is mondanak nincs két egyforma gyógyszer, hiába ugyanaz a hatóanyag.
2013. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, előbb volt a szex, és utána vettem be az utolsót a levélből, de gondolom ez nem számít.

Nem spórolásból váltottam olcsóbbra, csak mert a doki mondta és én bíztam benne..

Köszi a választ, még jöhetnek:)

2013. szept. 28. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
ÉN azt szedek nyugi tök normális a hogy kimaradt nekem is kimaradt az elejél 3-4x de semmi baj nem lett belőle! :)
2013. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!