Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lettem vagy vmi "baci"?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem vagy vmi "baci"? :SS sürgős.

Figyelt kérdés

10 hónapja fogamzásgátlót szedek. szombaton a barátom első alkalommal, belém élvezett. eddig még sosem volt, h belémélvezett volna. tudom, szóismétlés, bocsi.

szombaton semmi bajom nem volt, de tegnap este teljesen beszúr a fejem, bal oldalt, és elkezdtem szédülni, nem nagyon, de néha meginogtam, és furán éreztem magam, ill. ma is eléggé fájdogált a hasam, rossz volt a közérzetem. Nem volt semmi hasmenés, hányás. sztetek van esély a terhességre? a teszt mennyi idő után mutatja ki? az orvos mennyi idő után tudja tapintani, uh-zni?? kérlek segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve. pénteken múlt el a menzeszem, és akkor is kezdtem el az újabb levelet.

vagy esetleg lehet, h vmi bacit kaptam el??18L


2013. szept. 30. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a menzesz miatt van ez az egész...vagy valami olyat ettél a fogamzásgátló előtt amitől fájt a pocakod... :) semmi baj nem lesz...de azért azt mondom hogy legközelebb,gumi :) :D
2013. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Gyógyszert szedsz, ha rendesen szeded, a teherbeesés esélye majdnem egyenlő a nullával... még így is, hogy beléd élvezett.


Ha terhes lennél, annak még semmilyen tünetét nem érezhetnéd ennyi idő elteltével... teszt is csak kb 2 hét múlva mutatná ki.


Szerintem csak összeszedtél valami vírust.

2013. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ennyi idő után? :D
2013. szept. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Járvány van. Én is elkaptam. Lehet, hogy beteg vagy.

Egyébként a terhességtől való félelmed is okozhat ilyen tüneteket. Szeded a gyógyszert, nem nagyon lehetsz terhes. Ráadásul ilyen hamar nem is produkálnál terhességi tüneteket. Még a beágyazódás sem történt volna meg.

Tesztelni az aktus után 13-14 nappal érdemes.

2013. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok. Ha gumival védekeztek, akkor minek szeded a gyógyszert már 10 hónapja?
2013. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké,elnézést, lehet h tényleg kicsit ráparáztam.azt én is tudom, h kb. 7 nap kell a beágyazódásnak, tisztában vagyok, h a gyógyszer hogyan fejti k ia hatását. de azért 18 évesen nem akarok gyereket, sőt a barátom édesapja is azt mondta anno neki, h ha gyerek akkor az egyenlő az abortusszal. én is így vagyok vele, ezért aggódtam.
2013. szept. 30. 15:29
 7/8 A kérdező kommentje:
mert eddig a párom nem akarta anélkül, mert félt, h esetleg nem hatvmi miatt. de most rávettem, h óvszer nélkül csináljuk, és tetszik neki... azt mondtam neki, h bízzon bennem, véd a bogyó.. ha nem így lenne....
2013. szept. 30. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt kizárt, hogy érezd ha terhes lennél. A bogyó pedig az első teljes levél után véd ha rendesen szeded. Én személyesen nem ismerek olyat aki gyógyszer melett terges lett volna. Pedig nagyon sok ismerősöm szedi. Nekem 7.5 évig semmi gondon nem volt vele, még az abbahagyás után sem.
2013. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!