Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumival ugyanaz mint nélküle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival ugyanaz mint nélküle?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mostál már zokniban lábat?
2013. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem,mint nőnek sokkal jobb gumi nélkül.
2013. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Közel sem ugyan az. Gumi nélkül sokkal jobb, többet érzel.
2013. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ég és föld a kettő.
2013. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ég és föld,de nem kapsz AID-set stb :)
2013. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

5-ös vagyok...


Megeszi a fene, ha 20 év házasság után a férjemtől AIDS-től kell tartanom :D


De a 6-osnak igaza van: alkalmi partnerrel a gumi a legmegbízhatóbb... a nemi betegségek miatt.


Stabil kapcsolatnál viszont már érdemesebb más módszert találni, mert ég és föld a kettő...


Ott a gyógyszer, a spirál, a hüvelygyűrű, implantátum, vagy a teljesen hormonmentes lea.

2013. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy érdekes, amit írok, de a jelenlegi párommal majdnem mindegy, hogy gumiban vagy nélküle szexelünk, őt egyáltalán nem zavarja, nekem pedig néha még jobb is gumiban, mert van hogy annyira nedves vagyok hogy kevésbé érzem mint gumiban :) Talán fura de ez a helyzet.

Volt olyan exem, akinek lehetetlen volt felhúzni a gumit mert lekonyult már a gondolatától is, és olyan is, akin ha gumi volt, nem éreztem az égvilágon semmit :(

De most semmi probléma, sőt :) Szóval ez egyénfüggő.


27/N

2013. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!