Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek úgy, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek úgy, hogy még nem volt pénisz a hüvelyemben, azaz még szűz vagyok? Viszont amikor pettingeltünk a barátommal, jutott egy kis sperma a hüvely bejáratomra is.

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minimális az esélye de van ilyen
2009. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
terhes attól lehetsz hogy sperma megy a hüvelyedbe. ha belemegy terhes lehetsz, ha nem megy bele, akkor meg nem.
2009. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
na, azért ez nem olyan fekete - feher.. ha a környékére megy ( értsd, pl. a csiklodhoz ) onnan könnyen odafolyhat. mert az mar ott nedves terület, és gyorsan közlekednek ám a spermiumok. szoval lehetsz terhes, ha jutott a hüvelyedhez. 72 oras tabletta.
2009. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
minek kell ilyen hülyeségekkel szórakozni?miét nem lehet dugni?
2009. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igazából nem hiszem hogy a 72órás tabletta beszedése mellett döntök:S,abban reménykedem hogy nincs peteérésem, és nem leszek terhes,mivel volt hogy 3hónapig nem jött meg a menstruációm(elmentem nőgyógyászhoz),és nemrég kiderült, hogy egy 6centis petefészek cisztám van,2 hete kontrollon megállapította a nőgyógyász hogy szerencsére már nincs meg,szóval valószínűleg kilökődött,de még mindig nem menstruálok,pedig kb 3hete már meg kellett volna jöjjön.

a 72 órás tablettával pedig nem akarom még jobban összezavarni az így is romokban heverő hormonháztartásomat:S tehát kockáztatok:S,marad a reménykedés,meg kb 2 hét stressz,aztán szerintem veszek egy terhességi tesztet,h megtudjam hányadán is állok:S:$ 18L

2009. nov. 8. 18:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de van. Miért játszol a tűzzel? Amúgy illene tudnod, hogy a terhesség ellen nem véd a szűzhártya, mivel "gyárilag" lyukacsos szerkezetű!
2009. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem véd,már el akartam kezdeni fogamzásgátló tablettát szedni,csak a cisztám miatt nem lehetett,gumira meg nem volt szükség,mivel megbeszéltük a barátommal hogy várunk még egy kicsit a "behatolással".Véletlen volt, hogy oda is jutott a spermából,elhiheted ő sem meg én sem így akartuk...:S Az biztos hogy,ha most ennek nem is lesz következménye(baba), legközelebb sokkal elővigyázatosabbak leszünk. :$
2009. nov. 8. 21:03
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Jézus is így született.
2009. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hat, ha neked könnyebb h idegeskedsz.. és szted egy terhesség nem fog bekavarni????
2009. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ma délelőtt megjött:)(ezt most megúsztam), hogy ne forduljon elő többet ilyen,holnap reggel irány nőgyógyász...fogamzásgátló tablettáért
2009. nov. 18. 19:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!