Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettnl még írnak fel tablettát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettnl még írnak fel tablettát?

Figyelt kérdés

Most megyek majd nőgyógyászhoz mert azt hiszem összeszedtem valami fertőzést :( . És fogamzásgátlót is szeretnék feliratni (ez az első,még nem szedtem eddig).Szóval ha tényleg van fertőzésem attól még írnak fel tabit vagy ha kell vmi vizsgálatra menni a gyógyszer miatt akkor arra mehetek ?

Köszi :)



2013. okt. 7. 12:20
 1/8 A kérdező kommentje:

*Ettől

Bocsi

2013. okt. 7. 12:24
 2/8 anonim válasza:
Felírják.
2013. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze,ha bajod van,akkor kikezel és felír valamit úgyis
2013. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért a fogamzásgátló felírása nem így működik, hogy elmegyünk és kiírják. Előtte megvizsgálnak, rákszűrést csinálnak, elküldenek vérvételre, esetleg ultrahangot is csinálnak. Ha már úgy is ott vagy és rákszűrést csinálnak, akkor közben vehetnek kenetet a hüvelyfertőzés miatt is. A rákszűrés eredménye kb. 2 hét múlva, a hüvelykenet tenyésztés kórokozóra pedig 1 hét múlva van meg. Vérvétel pedig ugye a vérvételt követő napon. Ha a vérvételen, rákszűrésen, uh-n, kézi vizsgálat során mindent rendben talál az orvos, akkor utána kiírhatja a fogamzásgátlót. És akkor már a tenyésztés eredménye is meglesz és arra is kaphatsz célzott kezelést. Sőt, a tenyésztés eredményéig is kapsz biztosan egy kezelést, tünetek alapján és ha mégis más dolog okozta a fertőzést, amit a tenyésztés mutat, akkor kapsz még pluszban kezelést. Ha az volt, amire elsőre kaptad a kezelést, akkor további kezelést nem fogsz kapni.
2013. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom,írtam is a végén,h mehetek-e vizsgálatra,szóval tudom,h nem rögtön írja fel. :)

Bár azt hittem nem lesz egy hétnél több mire megjön az eredmény...

Mindenesetre 3. köszönöm a hosszú leírást mostmár jobban képben vagyok. :)

2013. okt. 7. 18:09
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4 Azért nemmindenhol an így ahogy te írod. A legtöbb orvos nemtödődöm, így én is amikor elmentem iratni, annyit kérdeztek, hogy vizsgálaton volam e már (pont előtte voltam cytológián 1 héttel), mondtam, hogy igen, és a kezembe adta a receptet. Ennyi volt a mutatvány. Sem vérvétel, sem ultrahang, sem semmi vizsgálat nem történt.


A kérdésre válaszolva, persze, hogy kiirják.

2013. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azért nemmindenhol an így ahogy te írod"


Viszont ahol meg nem így működik, ott meg nem kell gyógyszert kiíratni az embernek a saját egészsége érdekében.

2013. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem volt fertőzésem,megvizsgáltak (rákszűrés) mondák,hogy menjek vér-vizelet vizsgálatra és felírta a doki a receptet.Pedig még most is van aminek nem jött meg az eredménye.
2013. okt. 16. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!