Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm? :ss

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm? :ss

Figyelt kérdés
Elvileg a hétvégén kellett volna megjönni neki. Eddig fogamzásgátló tabit szedett de 1 hónapja abbahagyta. Akkor kétszer megjött neki egymás után. Az azt követő héten kétszer csináltuk megszakításossal és tudom mivel járhat, nagyon odafigyeltem hogy ne legyen baj. Utána mindig használtuk pharmatex tablettát. Szerintem nem lehet terhes, max késik neki. Nem jelentkeznek nála a terhesség tünetei, ha teherbe is eshetett annak 3 hete meg kellett volna történnie szerintem, máskor mindig védekeztünk. Simán beleférhet pár nap késés,nem? Most megint el szeretné kezdeni a fogamzásgátló tabit, elkezdheti most szedni, vagy várja meg amíg megjön neki és utána?
2013. okt. 7. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:
olvastam, hogy volt akinek miután abbahagyta 1-1 hónapra kimaradozott, lehet itt is erről van szó? :s
2013. okt. 7. 17:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármi lehet...


A Pharmatex nem nyújt elég védelmet, csak megszakítással kombinálva!


Ahogy a megszakítás is önmagában molyfing... az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat.


Szerintem csináljatok egy tesztet! Ha negatív, és vissza akar állni a tabira, akkor várja meg, amíg megjön.


Ha nem akar visszaállni, még mindig vannak más lehetőségek: hüvelygyűrű, implantátum, lea

2013. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

A Pharmatex semmit sem ér.

Vannak olyan nők, akiknek berobban a petefészkük a tabletta abbahagyása után és 1 cikluson belül több peteérésük is lehet.

2013. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Utána mindig használtuk pharmatex tablettát."


UTÁNA? Miért utána?

Közösülés ELŐTT kell felhelyezni a pharmatex készítményt, majd megvárni míg feloldódik és csak aztán belevágni a dologba!


Utána végképp annyit sem ér, mint a halottnak a csók.


Igen, lehet terhes. Mint ahogy az is lehet, hogy késik.


Nem, nem kezdheti el újra szedni, csak ha megjön. De ha jót akar magának, akkor addig nem vág újra bele, amíg újra magától be nem áll a ciklusa.

2013. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tabletta szedése nélkül is lehet, hogy akár 3! hónapig is elmarad a menszesz. Hát ha még tabletták szedésével, és nem szedésével, fel is borítod a hormonháztartást!

Ettől függetlenül akár terhes is lehet.

2013. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet terhes, viszont nem kezdheti csak úgy úra a tablettaszedést. A fog.gátló abbahagyása után fél évet szoktak javasolni szünetnek, mert addigra újra beáll a természetes ciklus. Addig nem.
2013. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!