Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrű semmit sem ér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrű semmit sem ér?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom ezt próbálta bemagyarázni nekem (egészségügyi iskola)
2013. okt. 13. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem jelenteném ki, de az biztos, hogy nem a legjobb módszer, több ismerősöm van, aki ez mellett lett terhes.
2013. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ő azt mondja, hogy hogyan is hatna, mikor még csak el sem zárja a méhszájhoz vezet utat. Olyan, mint egy lyukas gumi.
2013. okt. 13. 20:15
 3/8 vakondka ***** válasza:
Nem bíznék meg a védelmében. Ettől még a hüvelykúp is jobb.
2013. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mire alapozod a véleményed?
2013. okt. 13. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 ève novaringem van ès napi szinte vagy minimum kèt naponta belèm èlvezz a pàrom de van amikor kètszer.Sose volt baj.
2013. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tanárod egy idióta. Nem értem miért oktat olyan vki, aki nem ért az adott témához.

A hüvelygyűrű HORMONÁLIS védekező módszer. A gyűrűben hormon van, ami folyamatosan felszabadul, és megakadályozza a peteérést.

Pontosan ugyanúgy hat, mint egy fogamzásgátló tabletta, csak ezt nem lenyeled, hanem feldugod a hüvelyedbe, ennyi.

2013. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Én 3 évig használtam hüvelygűrűt, és semmi probléma nem volt a használatával. Én még 1 emberről sem hallottam, aki megfelelő használat mellett teherbe esett volna.
2013. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a tanár egy idióta! tényleg hormonális! nem az a dolga mint egy spirálnak, vagy mint egy pesszáriumnak!! Ez olyan mint egy gyógyszer... és mivel nem megy keresztül az egész tápcsatornádon, kb. nem roncsolja a májadat sem. sokkal ,,egészségesebb". Egyébként én is már másfél éve használom, és 1000%-ban elégedett vagyok vele!
2013. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!