Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy emiatt nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy emiatt nem jön meg neki? A többi lent.

Figyelt kérdés
Barátnőm, a hét elején még szűz volt. Szerdán is már próbálkoztunk, csütörtökön is, aznapra tervezte a havi megjövetelét. Csütörtökön kiverte nekem, én letöröltem stb, de aztán beraktam neki.. akkor lehetséges h emiatt terhes legyen? Bár mondta h szerinte csak alapjába véve késik a menzesze mert máskor is volt ilyen neki.. Válaszokat légyszi!

2013. okt. 13. 20:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Apa leszel gratulálok
2013. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha heteket tolódik a mesi akkor gáz van.

Legközelebb védekezz.

2013. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Alapból szerdán védekeztem, csütörtökön meg arra számítottam hogy megjött neki, de valaki megmagyarázná hogy ha kivertem és letörtöltem utána beraktam neki de nem élveztem már el akkor is lehet gáz?
2013. okt. 13. 20:47
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen lehet baj mert a csőben maradhatott cuccos + előváladék meg ilyenek
2013. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi esély van a dologra. Lehet ennyitől terhes, de ha aránylag pontos a ciklusa akkor ebben a szakaszban nem sok esély van rá. (Ne kísérletezgessetek ilyenekkel, az egész szexhez való hozzáállását elronthatjátok a lánynak ha már az elején terhességpapa van.)
2013. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ennyi eszed van. letörlöd a húgycsöved belülről is???
2013. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azert szerintem belegondolhatnatok a helyzetbe.. Miert jo ha keltitek a feszultseget?
2013. okt. 13. 21:28
 8/22 anonim ***** válasza:
Most azzal keltjük a feszültséget h leírjuk az igazat. Kicsit felelősség teljesebben kéne viselkedni és akkor tán nem kéne izgulni.
2013. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
En mindig felelossegteljesen cselekszem, de ilyenrol sosem hallottam..
2013. okt. 13. 21:36
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát ha felelősség teljes lennél akkor még ha nem is tudod h 2 másodperc betevéstől is terhes lehet, akkor sem tennéd be neki védekezés nélkül.
2013. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!