Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S lehet ennyi miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S lehet ennyi miatt terhes a barátnőm? (lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm még szűz. Ma nála voltam, és a petting után rámfeküdt, elkezdtem betenni neki de nem teljesen még szinte csak félig se, a szűzhártyát se éreztem (100% hogy szűz, első csókja is velem volt). Gumi nem volt rajtam. Az előváladékban lehet sperma amitől terhes lehet? Ha amatőr kérdés ne oltsatok le, nekem sincs még tapasztalatom. (Még közel sem voltam ahoz hogy elmenjek)

2013. okt. 14. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet, bár kicsi az esélye. Csak azt nem értem, hogy a fiatalok nagy része miért nem az előtt olvas/kérdez, mielőtt nekilát bármihez, miért utána kell parázni??!
2013. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
úgy tudom, hogy ha a férfi időben kihúzza mielőtt "elsül", akkor a gumi és bogyó mentes szex is lehet terhességmentes, és én még csak be sem tettem teljesen :S viszont kicsit parázok emiatt
2013. okt. 14. 00:19
 4/9 anonim válasza:
Hát na... van ilyen. Minek voltatok fejetlenül együtt? xD
2013. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
LEHET terhességmentes, csak épp nem feltétlenül az! Az előváladéktól is teherbe lehet esni, ami úgymond folyamatosan van, nem csak akkor ha elmész
2013. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Igen lehet így terhes a barátnőd.

A megszakításos védekezés pedig lutri. Valakinek vagy bejön, vagy terhes lesz :P

2013. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Elég kicsi az esélye, hogy így terhes legyen. Egyébként én több, mint 7 éve vagyok együtt a barátommal és mi elég sokszor csináltuk úgy, hogy akkor húzta ki mielőtt elment és sosem lett még gond (nem azt mondom, hogy ez a minta, de szerintem nem is kell túlparázni). Azért az előváladéktól nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyen a barátnőd. Még sokan akkor sem esnek egyből teherbe, ha beléjük élveznek. Az előváladék meg nem is spriccel úgy ki, mint a sperma, inkább csak kifolyik az meg azért elég nehezen jut el így a célig. + Én úgy olvastam, hogy az előváladéktól akkor nagyobb az esély a terhességre, ha előtte egyszer elmentél, mert akkor az előző magömlésből maradhat az előváladékban sperma.

Na a lényeg, hogy szerintem ne aggódj, de ha tutira biztos akarsz lenni, akkor vegyetek egy tesztet.:)

2013. okt. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát biztosra menni 72 oras tabival lehet, de tizenévesen azért állítólag nem a legegészségesebb.

Googlizz egy kicsit, vagy kérdezd a gyogyszertári eladót:)

(néhány országban van egy pár "szex segélytelefon" is, a neten biztos fönn van)

2013. okt. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem szűz, félig beraktad. 8 cmes vagy?
2013. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!