Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló bevétele után 3órával hányás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elolvastam a betegtájékoztatót de csak annyit ír, hogy a gyógyszer (novynette egyébként) alkalmazása alatt hányás hasmenés a gyógyszer nem biztonságosan szívódik fel.

3órával utána hánytam, nem tudom hogy most bevegyek -e még egyet?


2013. okt. 15. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vennék be újat, mert akkor a csomag elcsúszik... Inkább védekezzetek 1 hétig, vagy ameddig a betegtájékoztatóban le van írva, hogy tabi kihagyása esetén mennyi ideig kell pluszban védekezni....

De hát te tudod. Én ezt tenném :)

2013. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem annyira a fogamzásgátlókat, viszont azt biztosan tudom, hogy bármilyen gyógyszert vesz be az ember, előtte ajánlatos jó meleg, lehetőleg főtt ételt enni és bevevés után min. egy órát vízszintesben lenni, aludni is akár azért, hogy jobban felszívódjon és közben ne viselje meg a többi szerveidet sem. Így minden gyógyszernek dupla hatékonysága van, nem hiába a legtöbb fajtát este kell bevenni.

Remélem, hogy legalább egy kicsit segíthettem.

2013. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyémre rá van írva, hogy (max) 6 óra a felszívódási idő. tehát ha 6 órán belül hányok, vagy lesz hasmenésem, akkor jó eséllyel kijön a szervezetemből. nekem egyszer volt ilyen, és inkább bevettem egy másik szemet. de attól még nem tudom, hogy a tied hogy/mennyi idő alatt szívódik fel.
2013. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Be kell venni egy újabb szemet.

Mivel nagy valószínűséggel nem szívódott fel.

2013. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!