Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Deciora fogamzásgátlót szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deciora fogamzásgátlót szedek, most vagyok a 11. napon. Az elsőt a menstruációm első napján vettem be, ami a betegtájékoztató szerint azt jelenti, hogy azóta védve vagyok terhesség ellen. Lefeküdhetek a párommal kiegészítő védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor igen. az enyémre is rá van írva, hogy már az első szemtől véd. ha a tiéden is ez van, akkor nyugodtan!
2013. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen. Ha nagyon pontos akarsz lenni, akkor várhatsz 2 hetet is, de szerintem már védett vagy.
2013. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ugyan ezt szedtem és igen:)
2013. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kérdezni fogok, nem válaszolni :) én most kezdem el szedni életemben először, és ugye elméletben az első szemtől védve vagyok. A hétvégén szeretnénk a barátommal egy kis légyottot, addigra a 8. szemet fogom bevenni. Annyi minden olvastam már...én még használnék gumit is, de szerintetek ha elmegy bennem már nem lehetek terhes? Vagy ha kiszakadna lesz még okom aggódni?
2014. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!