Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A spermium meddig marad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermium meddig marad életben a kézen? S ha több dologgal érintkezik?

Figyelt kérdés
Elnézést a tudatlanságomért. Mivelhogy tegnapelőtt este ráélveztem a kezemre ,majd másnap reggel megmostam a kezem,s a barátnőmet kielégítettem az ujjaimmal ,Ugye nem eshetett így teherbe? A válaszokat előre is köszi . én 18 ő 17 ..bocsánat ´,tényleg nagyon tudatlan vagyok ilyen téren

2013. okt. 15. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég sok idő+megmostad--->0,00000000000000000001% esély van rá, hogy terhes. Én múltkor kiverés után rögtön megujjaztam, és nem lett semmi.
2013. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy akár 2 évig is elél a kezeden. Szóval csak óvatosan
2013. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örökéletűek..
2013. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de komolyan kérdeztem .. kérlek :/
2013. okt. 15. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha forro sparheltre tenyeszerelsz relative elég gyorsan megsemmisulnek.
2013. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kezet mosol akkor nem eshet teherbe. Egyébként a spermiumok kb 1,5-2 órát élnek szabadlevegőn, ne higgy annak aki azt mondja tévesen hogy pár másodpercig élnek csak. Ha igy lenne nem lehetne sperma vizsgálatot végezni, főleg ugy nem hogy ha otthonról viszi a férfi a mintát, ott az a feltétel hogy 1 órán belül be kell vele érni.
2013. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél tudatlan ilyen téren. Nem lebaszás, jótanács: olvasgass, tájékozódj, ha már szexelsz.

[link]

Olvasgassátok ezt az oldalt, nektek is jobb, ha nem paráztok, hogy most terhes lehet-e a csajszi, vagy nem...

2013. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!