Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előző hét szerdán este vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző hét szerdán este vettem be a 72 órás tablettát, ma kedd van. Lehetséges, hogy a mellékhatások így, rá 5-6 napra jelentkeznek? (hányinger, fejfájás)

Figyelt kérdés
Én úgy tudom ez nem baj, csak jó lenne, ha valaki ezt megerősítené. Köszönöm.
2009. nov. 10. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1,5 hónapja kellett bevennem, és nálam se rögtön jelentkeztek a mellékhatások. Nekem kb. 2 hétig volt hányingerem, meg tele lettem pattanással. Szerintem semmi bajod.
2009. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én két hétig majd meghaltam tőle. Előtte se voltak túl enyhék a görcseim, de mikor bevettem azt a tabit... Senkinek se kívánom.
2009. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha hülye voltál, akkor szenvedj miatta legalább, hátha legközelebb gondolkozol.
2009. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem biztos h hulye volt. nekem is kellett mar bevennem, pedig volt gumi, csak elszakadt. ja, és még mielőtt elkezdenél leszologatni, tudjuk hasznalni, de megis kiszakadt. az ilyen megtortenik.. nekem nem volt semmilyen mellékhatás, de nalad lehet h van. igen, barmikor jelentkezhet.
2009. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kell lennie szinte minden kérdésnél egy mindentudó gyökérnek, akinek kötelező valakit kioktatni, meg lehordani a sárgaföldig?
2009. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok :) És szerencsére ma már nem is éreztem magamat rosszul. Ahhoz a kommentárhoz pedig csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy mi is védekeztünk és csak egy icipici lyuk lett rajta ami kb. alig észrevehető. Ez pedig bármikor előfordulhat. A többieknek tényleg köszönöm :)
2009. nov. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!