Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esélyem van a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van a terhességre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy vasárnap kellett volna megjöjjön, ma szerda van és még késik..( ha késik :( ) Barátommal aktív nemi életet élünk, de MINDIG csakis gumival voltunk együtt, amit MINDIG leellenőriztünk utána hogy nem szakadt-e. Maximum olyan történt hogy mielőtt felhúzta a gumit egyszer berakta.. (csak a hegyét, max. 10 mp-ig) ennek ellenére nagyon félek, minden menzesz előtt szokott fájni a mellem most nem fájt, de mára már érzem hogy fájdogál.. Ja, és az utóbbi 2-3 hónapba fogytam 14 kg-ot. Anyukám aztmondta ez erősen befolyásolhatja. Ez igaz? Csak akkor az előző hónapba miért nem késett emiatt? Tényleg igaz az, hogy x zsír% után, elmarad a menzesz mert az irányit miindent? Nagyon félek, ideges vagyok segítsetek :(

2013. okt. 23. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Csinálj terhességi tesztet és megtudod.

És igen, ha nagy mértékű fogyás történik, az valóban hatással lehet a menzeszre, de én mondjuk 3 éve ledobtam 3 hónap alatt 15 kg-ot és ugyanúgy megjött.

De amúgy lehet hogy hormonális dolog történt, stressz, idegesség, az is lehet az oka.

De a nők nem gépek, szimplán előfordulhat olyan, hogy 1 hónapba kimarad, a következőben viszont megjön.

2013. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Sokszor átgondoltam de remélem nincs sok esély, így, hogy csal gumival csináltuk..
2013. okt. 23. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:

DE nem a legelejétől csináltátok gumival!

Pedig csak akkor véd!


Egyébként igaz, alacsony testzsírszázalék esetén elmaradhat a menzesz, sőt tartós meddőség is kialakulhat, de ehhez tényleg rendesen le kell fogyni. Anorexiás mértékben.


És természetesen az idegesség miatt is csúszhat, nem csak terhesség miatt.

2013. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És mi értelme van a hegyét berakni 10 mp-re? Élvezeti értéke nulla, de a teherbeesést kockáztatjátok vele...

Amúgy vszínűleg inkább a fogyás az oka, de egyszerűbb lenne venni 300 forintért egy tesztet ahelyett, hogy itt sírsz.

2013. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rólam 2,5 hónap alatt szaladt le 20 kiló emiatt fél évig maradt ki a menzeszem szóval elképzelhető,hogy nálad is a fogyás okozza,de azért csinálj egy tesztet!
2013. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Soluna válasza:

Szia! Vegyél egy tesztet, ha negatív de egy héten belül nem jönne meg akkor még egyet...

Keress fel egy nőgyógyászt, mindenképpen, aki aktív nemi életét annak kötelező!

2013. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!