Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig barna folyásom van?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Tegnap vettem be 8. symicia tablettát. A menstruációm 1. napján kezdtem el szedni, és észrevettem, hogy sokkal enyhébb volt a vérzésem, mint egyébként. 3 nap alatt véget ért, viszont azóta is barna folyásom van, ami nem enyhül. :/ ez már a 9. nap. Mielőtt elkezdtem symiciát szedni, a mestruációm 5-6 napos volt, és nem volt utána ennyi ideig barna folyásom, maximum 1 napig, de az is gyorsan elmúlt. Gondolom hozzá kell szoknia a szervezetemnek a fogamzásgátlóhoz, de ez a 9 nap még normális? El fog múlni hamarosan? Kicsit zavaró, mert barátommal elutazunk pár napra holnap, és jó lett volna, ha addigra elmúlt volna. :/

2013. okt. 27. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, bár nekem elmúlt egy idő után.

Azért keress fel egy nőgyógyászt.

2013. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne idegeskedj, ugyanez történt velem is. A nyolcadik napig volt barna folyásom és a 9-10. nap is kellett tisztasági mert még mindig nem múlt el teljesen. Ez a gyógyszer miatt van, a következő hónaptól rendesen beáll a ciklusod.

2013. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Na naéam is ez volt, csak 1 teljes honapig!!!! el is mentem nodokihoz, megvizsgalt, de azt mondta, h az elso 3 honapban termeszetes az ilyen mellekhatas nem kell vele foglalkozni, ez 5 honapja volt, azota semmi gondom, lerovidult a menzesz, de ez is termeszetes :)

2013. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egy egész hónapig volt folyásom és kétszer jött meg 21 nap alatt, szóval ne izgulj. A második hónapban is hosszasan volt barna folyásom és a harmadikban nem jött meg időre csak elcsúszva. :D Pain in the ass ez a fogamzásgátló de a negyedik hónaptól totál rendben voltam.
2013. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!