Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sosem voltam még nőgyógyásznál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem voltam még nőgyógyásznál. Most egyetem miatt Budapestre költöztem, szeretnék felíratni fogamzásgátlót. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés
Hogy találjak orvost, aki ingyenesen megvizsgál és felírja nekem, valamint hívjam fel és egyeztessek időpontot vagy hogy működik ez? Van valaki akit ajánlotok?

2013. okt. 30. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Háziorvostól kell kérni beutalót, és elméletileg neki kellene kérni időpontot a területi kórházban a nőgyógyászati szakrendelésről. Amikor meg van az időpont, már csak el kell menni. De kérlek ragaszkodj hozzá hogy vérvizsgálatból állapítsák meg hogy milyen gyógyszer neked a jó. Ne csak rád néz és felír egyet. Sok mellékhatása lehet.
2013. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy ragaszkodom az ilyen vizsgálatokhoz, plusz rákszűréshez, mindenhez. A baj csak az, hogy pesten nincs háziorvosom, a vidéki háziorvosom meg nem tudna pestre beutalót írni, szóval így elég necces a dolog. Vidéken nem is tudok és nem is szeretnék nőgyógyászhoz menni, ezért érdekel, hogy másik városban mi a teendő? (a bejelentett lakcímem vidéken van, így körzetileg oda tartozok háziorvoshoz) Nincs más megoldás? Azért köszönöm a választ!:)
2013. okt. 30. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
korod?
2013. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
19 leszek.
2013. okt. 30. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Magán orvost tudnék ajánlani de az nagyon drága... :)
2013. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Arra sajnos nem lenne lehetőségem anyagilag, mindenképpen ingyenes vizsgálatot szeretnék, vagy erre nincs is lehetőség?
2013. okt. 30. 14:51
 7/11 A kérdező kommentje:
ha jól veszem ki más kérdésekből, sztkban van erre lehetőség és az ingyenes. erről tudtok valamit?
2013. okt. 30. 14:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sztk-ban van rá lehetőség, de én úgy tudom, hogy lakhely szerinti sztk, nem tudom hogy fogadnak-e ha nem oda vagy bejelentve.
2013. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én simán bementem az sztk-ba...amikor elmondta, h nincs itt lakcímem, de itt elek, itt járok iskolába, elfogadták ... (Tüdőszűrésnel kértek a kolitól igazolást, hogy ott lako,.de az speciális eset)


Elmentem, elmondtam az orvosnak mit szeretnék...megvizsgált..vérvétel..stb és felírta...

Azóta nem oda járok(9. Ker) az orvoson kívül mindeki bunkó volt, még a liftkezelő is. Elköltöztem lett másik lakcímem, és a kerrületihez járok, elégedett vagyok, már ugy választottam orvost, hogy ha esetleg úgy alakul terhesgondozást is vállaljon..nem akkor akarok majd orvost keresni...

2013. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmiféle háziorvosi beutaló nem kellett, mindenre a nőgyógyász adottamikor gondom volt akkor is ő küldött ultrahangra..
2013. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!