Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az éjjel történt egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az éjjel történt egy kis baleset, de az ügyeleten azt mondták csak hétfőn írnak fel esemény utánit, mert belefér az időbe. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éjjel szeretkeztünk a párommal, rendes védekezéssel. Majd mikor már elaludtunk, félálomban megint megkívánt. Nem tette be (max egy nagyon kicsit), csak a hüvelybemenethez ért, de nem volt megmosva az előző aktus után. Mikor kapcsoltunk,hogy mi van, rögtön abbahagytuk, és alaposan kimostam a hüvelyem.

Ma elmentünk ügyeletre, ahol azt mondták hogy nincs orvos, hétfőn írnak fel gyógyszert, meg belefér a 72 órába.


Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes legyek?

Mennyire hat az esemény utáni, ha csak a 50-60.órában tudom bevenni??


2013. nov. 2. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ne aggódj, nem olyan könnyű megfoganni azért. De mindent tegyetek meg.
2013. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen a terhesség. Egyébként a sperma szabad levegőn baromi gyorsan elpusztul szóval az, hogy nem mosta meg semmit nem jelent.
2013. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
annyit még hozzátennék, hogy ciklus közepefele vagyok, sajnos :S
2013. nov. 2. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendkívül kicsi az esélye, hogy terhes legyél. Szerintem gyakorlatilag nulla, de ha nagyon aggódsz, akkor menj nőgyógyászhoz hétfőn és ne szedd csak úgy az esemény utáni tabit be, mert abban nagyon nagy mennyiségű hormon van. Én vettem már olyat és összevissza zavarta a menstruációmat.
2013. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, mi is úgy gondoljuk hogy kicsi az esélye, de megvan, és megijedtünk, ezért akartunk tenni ellene valamit. Csak elszomorító, hogy így elküldenek....

Akkor nem gáz, ha ilyen ,,későn" kerülök dokihoz?

2013. nov. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!