Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Voltam nőgyógyásznál, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam nőgyógyásznál, mert még nem havi rendszerességgel jár a menszeszem, így azt mondta, hogy fogamzásgátlót fog felírni. Azt mondta, hogy jöjjek vissza 3 hét múlva, és megvizsgál. Még nem voltam pasival, mit ért megvizsgálás alatt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 16:44
 1/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Ilyenkor csak egy ultrahangos vizsgálatot csinál, semmi többet. Nem kell félni.
2013. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
LOL
2013. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik orvost!


Szakmai "műhiba" rendszertelen ciklusra fogamzásgátlót írni.

2013. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Így van, ahogy az utolsó írja! Eszedbe ne jusson fogamzásgátlót szedni. Műhibát követ el az az orvos, aki felírja neked. Én is ezt kaptam 16 azaz tizenhat(!) évesen, és nagy naivan elhittem, hogy ettől minden rendbe jön. Nos, eltelt már pár év, de azóta is szenvedek miatta...

Irány egy jó endokrinológus, ha nagyon rendszertelen, és esetleg vannak más tüneteid is.

2013. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2013. nov. 8. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!