Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye így, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye így, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Használtunk óvszert, de mikor felraktam, szerintem került rá egy csepp előváladék. Még nem élveztem el előtte, szóval elvileg nem voltak benne spermák.

És úgy szexeltünk, hogy megjött neki, és folyt is a vére közben. Úgy hallottam hogy vérzés közben sem tud teherbe esni.


Mindennel együtt, szerintetek van rá esély, hogy mégis valami baj történt?



2013. nov. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Esély mindig van,de ebben az esetben nagyobb eséllyel nyered meg a US opent.
2013. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az sem biztos hogy került egy csepp az óvszer külsejére. Csak így utólag visszagondolva mikor helyeztem fel, akkor kicsit bénáztam, és előfordulhatott
2013. nov. 10. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kívül van spermium az óvszeren kívül,akkor lehet terhes.Ennyi.
2013. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Esélytelen... De inkább aggodj ilyen apróság miatt minthogy olyan felelőtlen legyél mint sokan mások :-(

Az első jól leirta az esélyeidet...

2013. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!